Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Rękawice robocze DRAGONRękawice robocze DRAGON
 • Nowy
 • Nowy

  Rękawice Poliuretanowe czarne 10 par

  22,99 zł
  Wysyłka: Najbliższy dzień roboczy
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Kolor :
  Rozmiar :
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-03-23

  10421

  AUKCJA DOTYCZY 10 PAR RĘKAWIC

  ✅Rękawice poliestrowe w kolorze czarnym, pokryte warstwą poliuretanu, to produkt o wielu zaletach. Przede wszystkim, są one bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozdarcia i ścieranie, co czyni je odpowiednimi do stosowania w różnego rodzaju pracach ogólnych i mechanicznych.

  ✅Ponadto, rękawice te są bardzo elastyczne i dopasowują się do kształtu dłoni, co zapewnia wygodę i komfort podczas pracy.Dzięki temu, że są bezzapachowe i zapewniają dobrą wentylację dłoni, użytkowanie ich przez dłuższy czas jest bezpieczne i przyjemne.

  ✅Rękawice te są wyposażone w nieuciskający ściągacz, dzięki czemu można je nosić przez długi czas, bez odczuwania dyskomfortu, a także zapewniają optymalne krążenie w dłoniach.

  ✅Dodatkowo, ich cienkie powleczenie pozwala na precyzyjne wykonywanie prac, co czyni je idealnymi do wykorzystania w branżach, gdzie istotne jest wyczucie detali. Warto również podkreślić, że rękawice te są uniwersalne i mogą być stosowane w różnych branżach, od budownictwa, aż po precyzyjne prace montażowe. Ich wysoka jakość i funkcjonalność sprawiają, że są to rękawice bardzo popularne i chętnie wykorzystywane przez pracowników różnych branż.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Rękawice Poliuretanowe czarne 10 par

  22,99 zł
  Wysyłka: Najbliższy dzień roboczy