Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

POLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VISPOLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VIS
 • Nowy
Spodnie taktyczne czarne IX9Spodnie taktyczne czarne IX9
 • Nowy
 • Nowy

  POLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VIS

  149,90 zł

  121,87 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni
  Rozmiar :
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-12-10

  10491

  ✅Wysoka jakość cieplna: Wykonana z polaru o gramaturze 300g/m2, bluza zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne, utrzymując ciepło i chroniąc przed chłodem nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych.

  ✅Wygodny zamek błyskawiczny: Zapinana na zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie i zdejmowanie bluzy oraz umożliwia regulowanie ilości powietrza dostającego się do wnętrza ubrania.

  ✅Praktyczne kieszenie: Dwie boczne kieszenie z zamkami błyskawicznymi pozwalają na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak klucze czy telefon, w bezpieczny sposób.

  ✅Miękka stójka polarowa: Podwójna, miękka stójka wokół szyi zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem, co jest szczególnie istotne w okolicach szyi, gdzie organizm jest szczególnie podatny na utratę ciepła.

  ✅Elementy odblaskowe: Taśmy odblaskowe zwiększają widoczność noszącej osobie, co jest istotne zwłaszcza w warunkach o ograniczonej widoczności, na przykład podczas wieczornych lub nocnych spacerów.

  ✅Zwiększona widoczność: Kolor o zwiększonej widzialności jest szczególnie istotny w kontekście bezpieczeństwa, pozwalając innym osobom łatwiej dostrzec noszącego bluzę, co może mieć znaczenie na przykład w ruchu drogowym.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: