• Nowy

KAMIZELKA ROBOCZA OCIEPLANA STANDARD WINTER

SARA
129,90 zł

105,61 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kamizelka Standard Winter z kolekcji STANDARD WINTER to niezawodny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność, trwałość i ochronę przed zimnem. Stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
240g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: STANDARD WINTER

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
10496

✔️Nowoczesna i Funkcjonalna: Kamizelka Standard Winter łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, dostarczając niezawodnej ochrony przed chłodem podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

✔️Przedłużenie Pleców: Wyposażona w przedłużenie pleców, kamizelka dodatkowo zabezpiecza tę część ciała przed wiatrem i niskimi temperaturami. To idealne rozwiązanie dla osób, które wymagają kompleksowej ochrony.

✔️Kieszenie na Zamek Błyskawiczny: Kamizelka posiada dwie kieszenie wsuwane oraz kieszeń piersiową po lewej stronie, zamykaną na solidny zamek błyskawiczny. Dzięki temu użytkownik ma łatwy dostęp do przechowywania najważniejszych drobiazgów.

✔️Kieszeń z Patką po Prawej Stronie: Praktyczna kieszeń z patką umieszczona po prawej stronie dodaje kamizelce dodatkowej funkcjonalności. Idealna na przechowywanie narzędzi czy innych niezbędnych przedmiotów.

✔️Zamek Błyskawiczny na Całej Długości z Plisą Sztormową: Solidny zamek błyskawiczny, biegnący przez całą długość kamizelki, zabezpieczony jest plisą sztormową, która dodatkowo chroni przed przenikaniem zimnego wiatru.

✔️Dodatkowa Kieszeń Wewnętrzna: Kamizelka wyposażona jest w praktyczną kieszeń wewnętrzną, umożliwiającą bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów czy przedmiotów osobistych.

SARA
10496

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
240g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

ean13
5905427637332
EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

7 innych produktów w tej samej kategorii: