• Nowy

BLUZA DRESOWA DZIANINOWA ROBOCZA COMFORT PLUS NEOFLEX

SARA
169,90 zł

138,13 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Bluza Comfort Plus to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie komfort, swobodę ruchu oraz praktyczne rozwiązania. Comfort Plus to doskonałe połączenie funkcjonalności, wygody i stylu, spełniające oczekiwania osób poszukujących wysokiej jakości odzieży o uniwersalnym zastosowaniu.

SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
350g
SWW Materiał
70% Bawełna/30% Poliester
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: NEOFLEX

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20552

✔️Wygodny krój zapewniający maksymalną swobodę ruchu: Bluza Comfort Plus została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo komfortowym kroju, gwarantując użytkownikowi pełną swobodę ruchu, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza w trakcie aktywności fizycznej.

✔️Zamek błyskawiczny na całej długości z osłoną podbródka: Solidny zamek błyskawiczny na całej długości ułatwia zakładanie i zdejmowanie bluzy, a dodatkowa osłona podbródka chroni przed ewentualnym otarciem czy podrażnieniem skóry.

✔️Dwie kieszenie wsuwane, zapinane na zamek: Praktyczne kieszenie wsuwane z możliwością zapięcia na zamek stanowią wygodne miejsce na przechowywanie drobnych przedmiotów, zabezpieczając je jednocześnie przed wypadnięciem.

✔️Kaptur ze ściągaczem sznurkowym: Funkcjonalny kaptur z regulacją za pomocą sznurka umożliwia dostosowanie go do indywidualnych preferencji, zapewniając dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

✔️Elastyczne ściągacze w rękawach i dole bluzy: Elastyczne ściągacze w rękawach oraz na dole bluzy gwarantują optymalne dopasowanie i utrzymanie ciepła, jednocześnie zabezpieczając przed dostawaniem się zimna.

✔️Łokcie wzmocnione tkaniną poliestrową: Wzmocnione łokcie zastosowane w bluzie Comfort Plus zabezpieczają przed szybszym zużyciem, co podnosi trwałość produktu, szczególnie w obszarze narażonym na intensywną eksploatację.

✔️Subtelne odblaski: Dodatkowo bluza została wyposażona w subtelne odblaski, które zwiększają widoczność użytkownika, co jest szczególnie istotne w warunkach słabej widoczności.

SARA
20552

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
350g
SWW Materiał
70% Bawełna/30% Poliester

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: