• Nowy

Półbut 04001 S3 HRO SRC

227,10 zł

184,63 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni
SWW Klasa bezpieczeństwa obuwia
S3
SWW Płeć
Unisex
SWW Typ obuwia
Półbuty
SWW Podeszwa antypoślizgowa
SRC
SWW Podnosek
Kompozyt
SWW Typ podeszwy
PU / Guma
SWW Wkładka antyprzebiciowa
Niemetalowa
SWW Materiał wierzchni
Skóra hydrofobowa
SWW Podeszwa HRO
Tak
standards
Rozmiar obuwia :
Kolor :
Ilość :
EN ISO 20345 to norma dotycząca obuwia ochronnego opracowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO). Określa wymagania dotyczące obuwia ochronnego, które ma chronić stopy użytkownika przed różnymi zagrożeniami w miejscu pracy, takimi jak uderzenia, ściskanie, poślizgnięcia i porażenia prądem.

Norma obejmuje szeroką gamę obuwia ochronnego, w tym buty, buty i inne rodzaje obuwia. Określa wymagania dotyczące projektu, budowy i działania obuwia, w tym wymagania dotyczące użytych materiałów, rozmiaru i dopasowania obuwia oraz metody badań stosowane w celu określenia zgodności z normą.

Norma zawiera również wymagania dotyczące oznakowania i oznakowania obuwia, tak aby użytkownicy mogli łatwo rozpoznać stopień ochrony zapewniany przez obuwie. Norma obejmuje kilka różnych klas obuwia ochronnego, z których każda zapewnia inny poziom ochrony.

Ogólnie rzecz biorąc, celem normy ISO 20345 jest zapewnienie, aby obuwie ochronne zapewniało odpowiednią ochronę stóp użytkownika w różnych środowiskach pracy, a jednocześnie było wygodne i funkcjonalne w noszeniu.
chart size