• Nowy

BLUZA ANTYELEKTROSTATYCZNA PIORUN

SARA
124,90 zł

101,54 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Bluza antystatyczna SARA PIORUN to wysokiej jakości odzież robocza idealna dla osób, które potrzebują ochrony przed ładunkiem elektrycznym. Wykonana z materiału składającego się z poliestru, bawełny i nić antystatycznej, bluza skutecznie odprowadza ładunek elektryczny, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika. Odpowiednio dobrane proporcje materiałów sprawiają, że bluza jest trwała i nie kurczy się po praniu. Spełnia również normy bezpieczeństwa PN-EN 340:2006 i PN-EN 1149-5:2009. Bluza antystatyczna SARA PIORUN nie tylko zapewnia ochronę przed elektrostatyką, ale również gwarantuje wygodę noszenia i funkcjonalność. Jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodnej odzieży roboczej spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
674

✔️Bluza antystatyczna SARA PIORUN to doskonały wybór dla osób pracujących w branżach, gdzie istotne jest odprowadzanie ładunku elektrycznego. Ta wysokiej jakości bluza robocza nie tylko zapewnia ochronę antystatyczną, ale również gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia.

✔️Wykonana z materiału składającego się z 65% poliestru, 34% bawełny i 1% nić antystatyczną o gramaturze 250g/m2, ta bluza skutecznie odprowadza ładunek elektryczny, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika. Co więcej, materiał użyty do produkcji bluzy charakteryzuje się wysoką trwałością kolorów i rozmiarów, co oznacza, że nawet po wielokrotnym praniu nie traci swoich właściwości i kurczy się nie więcej niż 2%.

✔️Bluza PIORUN spełnia wymagania norm zharmonizowanych PN-EN 340:2006 i PN-EN 1149-5:2009, potwierdzając wysoką jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa. Jest to istotne, gdyż zapewnia pewność, że bluza spełnia najwyższe standardy i została przetestowana pod kątem ochrony antystatycznej.

✔️Bluza jest zapinana na zamek, który jest dodatkowo zabezpieczony krytą plisą, co zapobiega przedostawaniu się ładunku elektrycznego. Podkrój szyi bluzy jest wykończony stójką, co zapewnia dodatkową ochronę dla tej części ciała.

✔️Bluza SARA PIORUN posiada karczki przednie i tylne odcinane, które nadają jej atrakcyjny wygląd. Praktyczność zapewniają dwie kieszenie piersiowe, kryte patkami zapinanymi na rzepy, z lewą kieszenią wyposażoną w przeszycie na długopis. Dodatkowo, bluza posiada dwie naszywane kieszenie dolne, które umożliwiają przechowywanie drobnych przedmiotów i narzędzi.

✔️Rękawy bluzy są dwuczęściowe i wykończone mankietami zapinanymi na guziki, co zapewnia idealne dopasowanie i możliwość regulacji. Na rękawach znajduje się również odblaskowa taśma 3M o szerokości 2,5 cm, która zwiększa widoczność użytkownika w warunkach o ograniczonej widoczności.

✔️Dół bluzy jest wykończony paskiem z regulacją obwodu na guziki, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Ta bluza antystatyczna nie tylko zapewnia skuteczną ochronę przed elektrostatyką, ale również dba o funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki swoim cechom, jest idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnej odzieży roboczej spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa.

SARA
674

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: