Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

POLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VISPOLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VIS
 • Nowy
Spodnie taktyczne czarne IX9Spodnie taktyczne czarne IX9
 • Nowy
 • Nowy

  SARA STANDARD UBRANIE SPAWALNICZE OGRODNICZKI + BLUZA KOMPLET

  SARA
  269,90 zł

  219,43 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Ubranie spawalnicze Sara Spawacz Standard to wygodne ogrodniczki i funkcjonalna bluza. Bluza ma kryte guziki, podkrój szyi z kołnierzykiem, odcinane karczki przednie i jedną wewnętrzną kieszeń na rzep. Rękawy są dwuczęściowe, wykończone obrębem, a dół bluzy ma pasek z gumą dopasowujący się do obwodu. Przeszycia są trudnopalne. Ogrodniczki mają kieszeń krytą patką na karczku przodu, prosty tył bez regulacji obwodu i rozporek na guziki. Mają dwie naszywane dolne kieszenie z krytymi patkami i kieszeń miarową. Szelki są elastyczne z regulacją, zapinane na rozdzielcze klamerki. Nogawki są wykończone obrębem, a przeszycia wykonane trudnopalnymi nićmi. To ubranie spawalnicze z 100% bawełny o gramaturze 330g zapewnia komfort, trwałość i ochronę dla spawaczy.

  Kolor :
  Rodzaj spodni :
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-09-29

  685

  ✔️Ubranie spawalnicze Sara Spawacz Standard składa się z wygodnych ogrodniczek i funkcjonalnej bluzy. Bluza posiada kryte guziki, podkrój szyi z kołnierzykiem, odcinane karczki przednie oraz jedną wewnętrzną kieszeń zapinaną na rzep. Rękawy bluzy są dwuczęściowe, wykończone obrębem, a dół wykończony paskiem z gumą dopasowującą obwód po bokach. Przeszycia wykonane są trudnopalnymi nićmi kontrastowymi.

  ✔️Ogrodniczki posiadają kieszeń krytą patką na karczku przodu, prosty tył bez regulacji obwodu oraz rozporek zapinany na guziki. Mają dwie naszywane kieszenie dolne z krytymi patkami mocowanymi po bokach oraz kieszeń miarową. Szelki są elastyczne z regulacją, zapinane na rozdzielcze, plastikowe klamerki. Nogawki ogrodniczek są wykończone obrębem, a przeszycia wykonane trudnopalnymi nićmi kontrastowymi.

  ✔️To ubranie spawalnicze, wykonane z 100% bawełny o gramaturze 330g, gwarantuje komfort noszenia, trwałość oraz dodatkową ochronę dla spawaczy.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: