Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Aktualności
Szukasz najlepszych artykułów BHP? Postaw na sprawdzony sklep internetowy!

Szukasz najlepszych artykułów BHP? Postaw na sprawdzony sklep internetowy!

Każdy pracodawca powinien zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników. Stosowanie się do wymogów BHP nie tylko pozwoli zatrudnionym efektywnie wykonywać swoje zadania, ale również sprawi, że Twoja firma uniknie różnego rodzaju kar związanych z nieprzestrzeganiem obowiązujących w Polsce zasad. Jeżeli chcesz postawić na sprawdzone artykuły BHP w przystępnych cenach, postaw na SafetyWorkWear – sklep internetowy, który zyskał dużą popularność wśród właścicieli przedsiębiorstw.

SafetyWorkWear, czyli szeroki wybór i wysoka jakość artykułów BHP

SafetyWorkWear to sklep BHP, który powstał w odpowiedzi na potrzeby właścicieli firm pragnących zapewnić swoim pracownikom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Dostarcza on najlepszą odzież roboczą zarówno dla rzemieślników i serwisantów, jak i kadry managerskiej. Wysoka jakość ubrań i artykułów BHP to efekt współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi producentami, takimi jak Pros, Sara, Mascot, Helly Hansen, F. Engel czy Granberg, którzy oferują odzież komfortową, odporną na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne oraz posiadającą ciekawą kolorystykę i wzornictwo.

To propozycja dla małych, średnich i dużych firm, które nie tylko chcą podnieść efektywność pracowników, lecz także zadbać o odpowiednią identyfikację wizualną i umożliwić pracę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Warto dodać, że każde zamówienie składane w SafetyWorkWear realizowane jest w pełni indywidualne – dzięki temu zyskasz fachowe doradztwo i będziesz mógł zamówić dokładnie takie środki ochrony osobistej, które są potrzebne Tobie albo osobom zatrudnionym w Twojej firmie.

Co znajdziesz w ofercie SafetyWorkWear?

Atutem sklepu SafetyWorkWear jest bardzo szeroki wybór artykułów BHP oraz odzieży roboczej. Różne rodzaje ubrań i wiele dostępnych fasonów pozwala dopasować rozwiązania w pełni indywidualnie do konkretnych potrzeb i tym samym zyskać wyroby, które umożliwią efektywne realizowanie codziennych zadań.

W sklepie BHP znajdziesz między innymi:

  • - obuwie ochronne, w tym różnego rodzaju trzewiki, półbuty, sandały, kalosze i klapki, które skutecznie chronią stopy przed urazami oraz czynnikami zewnętrznymi, a do tego zapewniają komfort przemieszczania się na każdej powierzchni;
  • - odzież specjalistyczną, w tym spawalniczą, antystatyczną czy odblaskową, która zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy fachowcom – również w wymagających warunkach środowiskowych;
  • - odzież roboczą, jak kurtki, polary, koszulki, spodnie czy bluzy, idealną do co-dziennego użytkowania i trwałą na przestrzeni wielu lat;
  • - rękawice robocze do ochrony dłoni, które zapewniają swobodę ruchów i za-bezpieczają przed mrozem oraz różnego rodzaju urazami;
  • - odzież wodochronną do pracy w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych.

To oczywiście nie wszystko – SafetyWorkWear to także indywidualna ochrona oczu i głowy, fartuchy, bielizna, a także wiele innych produktów BHP, które spełniają oczekiwania kobiet i mężczyzn. Sprawdź pełną ofertę i wybierz rozwiązania, które zapewnią najwyższy komfort pracownikom!