Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Rękawice robocze DRAGONRękawice robocze DRAGON
 • Nowy
 • Nowy

  Rękawice robocze KEILOR LATEKS 10 par

  22,99 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Rozmiar :
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-03-23

  10423

  ✅ Rękawice te są wykonane z poliestru, który jest syntetycznym włóknem o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i ścieranie. Warstwa czarnego lateksu porowatego zapewnia doskonałą przyczepność i chwyt, a jednocześnie pozwala na wentylację dłoni, co zapobiega poceniu się rąk i zapewnia komfort pracy.

  ✅ Rękawice poliestrowe w kolorze czerwonym z powłoką lateksową są idealne do prac ogólnych i mechanicznych, takich jak montaż, obsługa maszyn, naprawy, a także w przemyśle lekkim. Są one bardzo trwałe i wytrzymałe na ścieranie, rozdzieranie i przekłucia, co zapewnia ochronę dłoni podczas pracy.

  ✅ Nieuciskający ściągacz zapewnia wygodę użytkowania i optymalne krążenie krwi w dłoniach, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałych prac. Rękawice są bezzapachowe, co oznacza, że nie emitują nieprzyjemnych zapachów i mogą być używane przez długi czas.

  ✅ Podsumowując, rękawice poliestrowe z powłoką lateksową są idealnym wyborem dla osób pracujących w różnych branżach, które wymagają wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz dobrej przyczepności. Są one trwałe, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, co pozwala na efektywną pracę i ochronę dłoni.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Rękawice robocze KEILOR LATEKS 10 par

  22,99 zł