Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Ostatnio przeglądane
Aktualności

Odzież specjalistyczna

W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju odzież specjalistyczną, dostosowaną do danego zawodu i odpowiedniego przeznaczenia.

Odzież antyelektrostatyczna

SafetyWorkWear oferuje szeroki wybór odzieży antyelektrostatycznej spełniającej normy EN 1149-5. Posiadamy m.in. spodnie, ogrodniczki, bluzy i kurtki ocieplane oraz gotowe zestawy antystatyczne. Ubranie antyelektrostatyczne ze względu na swoje właściwości przeznaczone jest dla ludzi, w zawodach których ważne jest odprowadzenie ładunku elektrycznego. Tkanina zastosowana do produkcji zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo, a jednocześnie gwarantuje komfort użytkowania.

Odzież antystatyczna

Odzież antystatyczna znajduje szczególne zastosowanie w strefach zagrożenia wybuchem, jest też wymagana dla kierowców cystern przewożących paliwo lub gaz. Tego typu odzież jest używana na stacjach paliw, przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, górniczym i w strefie zagrożenia wybuchem. Ubranie antystatyczne jest elementem wyposażenia pojazdów ciężarowych przewożących substancje łatwopalne i wybuchowe (ADR).

Odzież spawalnicza

Spawanie wymaga nie tylko odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, ale również kompleksowej ochrony ciała. Odzież spawalnicza przeznaczona jest do zapewnienia bezpieczeństwa przed zagrożeniami takimi jak np. wysoka temperatura czy iskry.

Specyfika pracy sprawia, że ubranie spawalnicze należy do podstawowego wyposażenia osoby, która specjalizuje się w tego rodzaju pracach i zadaniach.

Odzież robocza odblaskowa

To nieodzowny element wyposażenia pracownika, który w celu zapewnienia bezpieczeństwa musi być widoczny z dużych odległości, na przykład przy budowie lub remoncie dróg. Więcej informacji o ubraniu roboczym odblaskowym znajdziesz w artykule: Odzież odblaskowa dla pracowników – jaką wybrać?

Jest 102 produktów.

Grid
Grid-2
List
List-2
Katalog

Aktywne filtry

Spodnie + Bluza SARA DROGOWIEC STANDARDSpodnie + Bluza SARA DROGOWIEC STANDARD
 • Nowy
  Bluza DROGOWIEC STANDARD: ✅  zapinana na kryte guziki ✅  podkrój szyi wykończony kołnierzem ✅  karczki przednie...
  199,90 złCena
  Spodnie + Bluza SARA DROGOWIEC STANDARDSpodnie + Bluza SARA DROGOWIEC STANDARD
  • Nowy
   Bluza DROGOWIEC STANDARD: ✅  zapinana na kryte guziki ✅  podkrój szyi wykończony kołnierzem ✅  karczki przednie...
   199,90 złCena