Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Półbuty URGENT 214S1Półbuty URGENT 214S1
  • Nowy
99,90 złCena
Trzewiki URGENT 116S1Trzewiki URGENT 116S1
  • Nowy
104,90 złCena
Półbuty URGENT 242S1Półbuty URGENT 242S1
  • Nowy
149,90 złCena
Półbuty URGENT 241OBPółbuty URGENT 241OB
  • Nowy
104,90 złCena
Aktualności

Aktualności

Różne zadania wykonywane w trakcie pracy mogą wiązać się ze zwiększonym ryzykiem dla wielu części ciała. Odpowiednia ochrona wymaga przede wszystkim gruntownej analizy, a także wyposażenia się we właściwie dobraną odzież.
Choć strój roboczy ma przede wszystkim chronić przed urazami oraz niebezpiecznymi sytuacjami, nie powinien przy tym przeszkadzać w wykonywanych obowiązkach, dlatego też ubranie robocze dostosowane jest do trwającej za oknem pory roku. W zimie robotnicy chętnie korzystają z kurtek i grubych spodni, lecz latem będą one powodować dyskomfort – będzie w nich gorąco i niewygodnie. Warto więc w czasie wiosny wymienić swoją odzież roboczą na letnią, przewiewną i lekką.
Bezpieczeństwo i higiena pracy na budowie mają ogromne znaczenie, ponieważ istnieje wiele czynników, które stanowią istotne zagrożenie dla życia i zdrowia. W celu ochrony należy opracować, a następnie przestrzegać odpowiednich procedur, związanych z noszeniem odpowiedniej odzieży roboczej, elementów odblaskowych oraz innego wyposażenia wskazanego w instrukcji.
Proces spawania bywa bardzo niebezpieczny z wielu względów. Łączenie dwóch powierzchni odbywa się przy bardzo wysokiej temperaturze, a dodatkowe światło, które przy tym powstaje, może uszkodzić wzrok. W jaki sposób unikać zagrożeń w czasie spawania? Przede wszystkim dzięki odpowiedniemu wyposażeniu.
Każdy pracodawca powinien zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowni-ków. Stosowanie się do wymogów BHP nie tylko pozwoli zatrudnionym efektywnie wykonywać swoje zadania, ale również sprawi, że Twoja firma uniknie różnego ro-dzaju kar związanych z nieprzestrzeganiem obowiązujących w Polsce zasad. Jeżeli chcesz postawić na sprawdzone artykuły BHP w przystępnych cenach, postaw na SafetyWorkWear – sklep internetowy, który zyskał dużą popularność wśród właści-cieli przedsiębiorstw.
Każda z osób pracujących w warunkach, które w jakikolwiek sposób zagrażają jej zdrowiu czy bezpieczeństwu, powinna zostać wyposażona w odpowiednią odzież ochronną. Nierzadko jednak stosowana odzież lub jej elementy powinny także chronić otoczenie przed ewentualnym zagrożeniem, jakie może stworzyć sam człowiek – przykładem tego są fartuchy i maseczki chirurgiczne, ognioodporne stroje strażackie czy ochronne rękawice, buty i kombinezon dla osób, narażonych na działanie czynników chemicznych lub...
Praca spawacza należy do najbardziej wymagających, gdyż często działa on w trudnych warunkach środowiskowych. Musi zatem posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które pozwolą mu na zachowanie precyzji oraz komfortu pracy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest dedykowana odzież spawalnicza, posiadająca szereg zalet.