Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Aktualności

Aktualności

Każdy pracodawca powinien zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowni-ków. Stosowanie się do wymogów BHP nie tylko pozwoli zatrudnionym efektywnie wykonywać swoje zadania, ale również sprawi, że Twoja firma uniknie różnego ro-dzaju kar związanych z nieprzestrzeganiem obowiązujących w Polsce zasad. Jeżeli chcesz postawić na sprawdzone artykuły BHP w przystępnych cenach, postaw na SafetyWorkWear – sklep internetowy, który zyskał dużą popularność wśród właści-cieli przedsiębiorstw.
Odzież odblaskowa to niezbędny element wyposażenia tych pracowników, którzy w celu zyskania bezpieczeństwa w pracy muszą być dobrze widoczni z dużych odległości. Zadbać o nią powinni zwłaszcza właściciele firm zajmujących się budową i remontami dróg. Jak zatem wybrać odpowiednie ubrania odblaskowe i czym powinny się charakteryzować?
Każda z osób pracujących w warunkach, które w jakikolwiek sposób zagrażają jej zdrowiu czy bezpieczeństwu, powinna zostać wyposażona w odpowiednią odzież ochronną. Nierzadko jednak stosowana odzież lub jej elementy powinny także chronić otoczenie przed ewentualnym zagrożeniem, jakie może stworzyć sam człowiek – przykładem tego są fartuchy i maseczki chirurgiczne, ognioodporne stroje strażackie czy ochronne rękawice, buty i kombinezon dla osób, narażonych na działanie czynników chemicznych lub...
Praca spawacza należy do najbardziej wymagających, gdyż często działa on w trudnych warunkach środowiskowych. Musi zatem posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które pozwolą mu na zachowanie precyzji oraz komfortu pracy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest dedykowana odzież spawalnicza, posiadająca szereg zalet.