Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

Półbuty URGENT 214S1Półbuty URGENT 214S1
  • Nowy
99,90 złCena
Trzewiki URGENT 116S1Trzewiki URGENT 116S1
  • Nowy
104,90 złCena
Półbuty URGENT 242S1Półbuty URGENT 242S1
  • Nowy
149,90 złCena
Półbuty URGENT 241OBPółbuty URGENT 241OB
  • Nowy
104,90 złCena
Aktualności

Safetyworkwear to rozbudowany sklep internetowy zajmujący się wyposażeniem pracowników w artykuły bhp. Stale rozbudowujący się asortyment sprawia, że każdy chcący poprawić swoje bezpieczeństwo w pracy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne na naszej platformie artykuły bhp spełniają wszystkie europejskie normy dotyczące higieny i bezpieczeństwa pracy.

Nierzadko w pracy spędzamy większość swojego dnia, dlatego tak ważne jest nasze wyposażenie w wygodną odzież robocza. Aby zapewnić sobie wysoki komfort a jednocześnie bezpieczeństwo, należy dobrać odpowiedni ubiór ochronny będący naszą podstawową ochroną podczas pracy.

Podczas pracy najbardziej narażone na kontuzje są nasze nogi, dlatego tak ważne jest odpowiednie obuwie robocze. W ofercie posiadamy różnorodne buty ochronne wielu znanych polskich i zagranicznych marek takich jak URGENT czy PPO STRZELCE OPOLSKIE. Szeroki wybór sprawia, że każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie.

Częścią najbardziej rotującą są nasze rękawice robocze. To ich zużywamy najwięcej, gdyż stanowią naszą pierwszą podstawową ochronę przed zagrożeniami. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama, od rękawic nitrylowych po rękawice skórzane, więc na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego do wykonywanego zawodu.