Ostatnio przeglądane
Aktualności

Safetyworkwear to rozbudowany sklep internetowy zajmujący się wyposażeniem pracowników w artykuły bhp. Stale rozbudowujący się asortyment sprawia, że każdy chcący poprawić swoje bezpieczeństwo w pracy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne na naszej platformie artykuły bhp spełniają wszystkie europejskie normy dotyczące higieny i bezpieczeństwa pracy.

Nierzadko w pracy spędzamy większość swojego dnia, dlatego tak ważne jest nasze wyposażenie w wygodną odzież robocza. Aby zapewnić sobie wysoki komfort a jednocześnie bezpieczeństwo, należy dobrać odpowiedni ubiór ochronny będący naszą podstawową ochroną podczas pracy.

Podczas pracy najbardziej narażone na kontuzje są nasze nogi, dlatego tak ważne jest odpowiednie obuwie robocze. W ofercie posiadamy różnorodne buty ochronne wielu znanych polskich i zagranicznych marek takich jak URGENT czy PPO STRZELCE OPOLSKIE. Szeroki wybór sprawia, że każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie.

Częścią najbardziej rotującą są nasze rękawice robocze. To ich zużywamy najwięcej, gdyż stanowią naszą pierwszą podstawową ochronę przed zagrożeniami. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama, od rękawic nitrylowych po rękawice skórzane, więc na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego do wykonywanego zawodu.