Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

KOSZULKA ROBOCZA BAWEŁNIANA PREMIUM 180G

ART MAS
16,99 zł

13,81 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Koszulka Premium: Wyjątkowa Jakość i Komfort w Każdym Detalu! Nasza koszulka Premium to perfekcyjne połączenie najwyższej jakości, komfortu i funkcjonalności. Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują więcej niż tylko zwykłego ubrania. Spraw, by Twoje doświadczenie noszenia koszulek było wyjątkowe. Premium to nie tylko nazwa – to standard. Nasza koszulka łączy w sobie najwyższą jakość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki niej każdy dzień stanie się bardziej komfortowy i stylowy. Odkryj nową definicję koszulek z naszą kolekcją Premium!

SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
180g
SWW Materiał
100% Bawełna
standards
Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
10296

✔️Wysoka Gramatura 180 g/m²: Solidna konstrukcja, która nadaje koszulce trwałość i odpowiednią wagę.

✔️100% Bawełna Wysokiej Jakości: Materiał, który jest nie tylko przyjazny dla skóry, ale także zapewnia doskonałą oddychalność.

✔️Okrągły Dekolt: Klasyczny fason, który pasuje do różnych stylizacji.

✔️Idealna do Nadruków: Wyższa gramatura sprawia, że koszulka jest doskonałą bazą do personalizacji i nadruków.

✔️Zastosowanie Wielobranżowe: Doskonała do pracy w różnych sektorach, od mechaniki i budownictwa po rolnictwo.

✔️Trwałość Kolorów: Niezmiennie intensywne barwy nawet po wielu praniach.

ART MAS
10296

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy ART - MAS
SWW Gramatura
180g
SWW Materiał
100% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: