• Nowy

KURTKA ROBOCZA SPAWALNICZA OCIEPLANA DŁUGA BOSMAN

SARA
299,90 zł

243,82 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Poszukujesz długiej kurtki roboczej, która ochroni Cię przed zimnem i jednocześnie przetrwa nawet najtrudniejsze warunki pracy? Oto ocieplana kurtka robocza Bosman – doskonałe połączenie wygody, funkcjonalności i trwałości. Ocieplana Kurtka Robocza Bosman to nie tylko element odzieży roboczej, ale również praktyczne narzędzie ułatwiające pracę w trudnych warunkach. Wybierz niezawodność i komfort na każdym etapie działalności zawodowej!

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
380g
SWW Materiał
100% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: BOSMAN

Rozmiar :
Kolor :
Materiał :
Ilość :
820

✔️ Zapinana na Zamek, Kryta Plisą: Solidny zamek błyskawiczny zabezpieczony przed wiatrem plisą zapewnia szybkie zakładanie kurtki oraz dodatkową ochronę przed chłodem.

✔️ Kaptur Dopinany na Zamek: Praktyczny kaptur, który można szybko dopiąć na zamek, chroniąc głowę przed deszczem i wiatrem.

✔️ Kołnierz i Kaptur od Wewnątrz Wykończone Polarem: Wygodny i ciepły polar w kołnierzu i kapturze zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed zimnem.

✔️ Funkcjonalne Kieszenie: Dwie Kieszenie Piersiowe: Zapinane na zamek, idealne do przechowywania drobnych przedmiotów. Dwie Podwójne Kieszenie Dolne, Kryte Patkami: Odpowiednie do przechowywania narzędzi czy rękawiczek. Kieszeń Wewnętrzna Zapinana na Zamek: Bezpieczne miejsce na wartościowe przedmioty.

✔️ Rękawy Jednoczęściowe, Mankiety z Gumką: Rękawy wykonane w jednym kawałku zabezpieczają przed wiatrem, a mankiety z gumką utrzymują ciepło.

✔️ Kieszeń na Prawym Rękawie: Dodatkowa kieszeń na rękawie ułatwia dostęp do najważniejszych narzędzi czy drobiazgów.

✔️ Wewnątrz Ocieplina Pikowana: Komfort termiczny w każdych warunkach dzięki ocieplinie pikowanej.

✔️ Przeszycia Kontrastowymi Nićmi: Dodatkowy element stylizacyjny, podkreślający charakter kurtki.

SARA
820

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
380g
SWW Materiał
100% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: