Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

POLAR ROBOCZY MICHAEL

ARDON
109,90 zł

89,35 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Bluza męska polarowa MICHAEL/ ARDON® to doskonały wybór dla osób poszukujących nie tylko ochrony, ale także wygody i stylowego designu. Spełnia normy EN 13688, co potwierdza jej jakość jako odzieży ochronnej. MICHAEL/ ARDON® to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i atrakcyjnego designu. Nie tylko zapewnia ochronę i komfort, ale również wyróżnia się stylowym wyglądem. Idealna zarówno do pracy w trudnych warunkach, jak i do codziennego użytku. Dostępność różnych rozmiarów i kolorów sprawia, że jest uniwersalnym wyborem dla różnych preferencji i potrzeb użytkowników.

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
100% Poliester
standards
Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
10180

✔️ Normy EN 13688: Bluza spełnia wymagania ogólne dotyczące odzieży ochronnej, gwarantując użytkownikowi bezpieczeństwo i zgodność z normami.

✔️ Materiał Polarowy: Wykonana z polaru o gramaturze 280 g/m2, bluza jest niezwykle ciepła, miła w dotyku i komfortowa w noszeniu.

✔️ Warianty Kolorystyczne: Dostępna w różnorodnych kolorach, w tym niebieskim, czerwonym, zielonym, ciemnoniebieskim, brązowym, ciemnoszarym, antracytowym, średnim niebieskim royal, białym i czarnym, co pozwala na wybór zgodnie z preferencjami.

✔️ Rozmiary S - 4XL: Bluza dostępna w szerokim zakresie rozmiarów, co umożliwia dopasowanie do różnych sylwetek.

✔️ Konstrukcja Stabilna Kształtowo: Funkcjonalny, prosty krój bluzy pasuje do większości sylwetek, zapewniając stabilność kształtu nawet przy intensywnym użytkowaniu.

✔️ Główne Zapięcie na Suwak: Zapięcie na suwak z ochroną podbródka ułatwia szybkie zakładanie i zdejmowanie bluzy.

✔️ Kołnierz w Formie Stójki: Kołnierz w formie stójki dodaje stylu i chroni przed wiatrem.

✔️ Praktyczne Kieszenie: Bluza wyposażona w jedną kieszeń w części piersiowej i dwie w części dolnej, wszystkie zapinane na suwak, co umożliwia przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

✔️ Design bluzy podkreślony kontrastowymi płaskimi szwami, dodającymi atrakcyjności wizualnej.

✔️ Doskonale sprawdzi się w branży budowlano-remontowej, montażowo-instalacyjnej, motoryzacyjnej, logistyce, transporcie, przeładunku, leśnictwie, rolnictwie, ogrodnictwie oraz jako ubranie codzienne.

ARDON
10180

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy ARDON
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
100% Poliester

Specyficzne kody

ean13
8592390141446
EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

11 innych produktów w tej samej kategorii: