Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

POLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VISPOLAR ROBOCZY ODBLASKOWY REF-VIS
 • Nowy
Spodnie taktyczne czarne IX9Spodnie taktyczne czarne IX9
 • Nowy
 • Nowy

  Rękawice robocze ATG MAXI FLEX ULTIMATE

  22,90 zł

  18,62 zł netto

  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Rozmiar :
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-12-11

  10422

  Rękawice robocze ATG MaxiFlex Ultimate, które zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowej technologii AD-APT. Rękawice te są akredytowane dermatologicznie i są wstępnie prane przed zapakowaniem, co gwarantuje ich świeżość.

  ✅Technologia AD-APT uwalnia naturalny środek chłodzący, który utrzymuje dłonie suche i chłodne przez cały czas użytkowania rękawic.

  ✅Rękawice MaxiFlex Ultimate są o 25% cieńsze niż większość dostępnych na rynku rękawic z pianką nitrylową, a jednocześnie zapewniają dwukrotnie większą wytrzymałość mechaniczną.

  ✅Zastosowanie najnowszej technologii dziewiarskiej umożliwia wytwarzanie gładkich, zaokrąglonych koniuszków palców, co poprawia wrażliwość dotykową w tych rejonach. Rękawice MaxiFlex Ultimate naśladują "dłoń w spoczynku", łagodząc zmęczenie i zwiększając komfort użytkowania.

  ✅Dzięki zastosowaniu technologii GRIPtech rękawice te zapewniają stabilny uchwyt, redukują zmęczenie rąk i zwiększają bezpieczeństwo.

  ✅Opatentowana powłoka z mikrospienianego nitrylu gwarantuje oddychalność 360°, co czyni z nich najlepiej oddychającą rękawicę dostępną na rynku. Rękawice MaxiFlex Ultimate wytrzymują 12.000 cykli ściernych na milimetr, dzięki zastosowaniu technologii DURAtech, co czyni je dwukrotnie bardziej wytrzymałymi od innych rękawic w tej klasie. Producent zaleca wielokrotne pranie rękawic, co wydłuża ich żywotność.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: