• Nowy

UBRANIE ROBOCZE CRAFTER STRETCH ELASTYCZNE SPODNIE + POLAR COMFORT PLUS

SARA
219,90 zł

178,78 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Zestaw Ubrania Roboczego: Polar Comfort Plus + Spodnie do Pasa Crafter

Zapewnij sobie maksymalny komfort i niezawodną ochronę w każdych warunkach z naszym kompletem roboczym składającym się z Polar Comfort Plus i Spodni do Pasa Crafter. Oto, dlaczego warto zainwestować w ten funkcjonalny zestaw:

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: CRAFTER

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20607

Polar Comfort Plus:

-Doskonały Komfort: Luźniejszy krój i elastyczne tasiemki w mankietach gwarantują pełną swobodę ruchu.

-Łatwe Zakładanie: Zamek błyskawiczny na całej długości ułatwia szybkie ubieranie i zdejmowanie kurtki.

-Praktyczne Kieszenie: Dwie kieszenie wsuwane i kieszeń piersiowa z zamkiem błyskawicznym pozwalają na wygodne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Spodnie do Pasa Crafter:

-Wytrzymałość i Ochrona: Mieszanka poliestru i bawełny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz utrzymanie komfortu termicznego. Posiadają wstawki ze stretchu w kilku miejscach zapewniające swobodę ruchów. 

-Dodatkowe Elementy Bezpieczeństwa: Paski refleksyjne zwiększają widoczność, a wstawki ze strechu zapewniają dodatkową swobodę ruchu.

-Praktyczność: Wiele kieszeni ułatwia przechowywanie narzędzi i drobiazgów.

Z naszym zestawem ubrania roboczego nie tylko czujesz się pewnie w trudnych warunkach, ale także prezentujesz się stylowo i profesjonalnie. Gotowy na każde wyzwanie!

SARA
20607

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

ean13
5904576718589
EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

13 innych produktów w tej samej kategorii: