• Nowy

FARTUCH ANTYSTATYCZNA ESD AS10

PORTWEST
159,90 zł

130,00 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Fartuch Ochronny Antystatyczny - Doskonała Ochrona w Środowisku ESD

Naturalnie antystatyczny fartuch ochronny to idealne rozwiązanie dla pracowników narażonych na zagrożenie elektrycznością statyczną. Skrojony z dbałością o detale, fartuch zapewnia nie tylko doskonałą ochronę, ale także wygodę i funkcjonalność.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
210g
SWW Materiał
65% Poliester/ 34% Bawełna/ 1% włókno przewodzące
standards
Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20577

✔️Można używać w środowiskach ESD: Fartuch został zaprojektowany z myślą o środowiskach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia ładunków elektrostatycznych, co gwarantuje skuteczną ochronę dla pracowników.

✔️Testowano na zgodność z EN 61340-5-1: Fartuch spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa elektrostatycznego, co potwierdza certyfikat zgodności z normą EN 61340-5-1.

✔️ Zakryte zapięcie na napy ułatwia dostęp: Fartuch wyposażony jest w zakryte napy, co nie tylko zwiększa wygodę noszenia, ale również minimalizuje ryzyko przypadkowego otwarcia.

✔️3 obszerne kieszenie: Dwie boczne kieszenie i jedna kieszonka na klatce piersiowej umożliwiają przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów niezbędnych podczas pracy.

✔️Regulacja mankietów przy pomocy rzepa: Regulowane mankiety pozwalają dostosować długość rękawów do indywidualnych preferencji.

✔️Kieszeń na telefon: Dodatkowa kieszeń na klatce piersiowej to praktyczne rozwiązanie dla pracowników, którzy muszą mieć telefon zawsze pod ręką.

✔️Certyfikowano na zgodność z CE: Fartuch przeszedł odpowiednie testy i posiada certyfikat CE, co potwierdza zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa.

✔️Lekki: Materiał o gramaturze 210g sprawia, że fartuch jest lekki, co zwiększa komfort noszenia, zwłaszcza podczas długotrwałej pracy.

✔️Materiał wierzchni: 65% poliester, 34% bawełna, 1% włókno przewodzące. Materiał ten łączy w sobie trwałość, oddychalność i właściwości antystatyczne, zapewniając kompleksową ochronę dla pracowników w środowiskach ESD.

PORTWEST
20577

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
EN 61340-5-1
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy PORTWEST
SWW Gramatura
210g
SWW Materiał
65% Poliester/ 34% Bawełna/ 1% włókno przewodzące

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: