BLUZA ANTYSTATYCZNA KWASOODPORNA CHEMIK AS

  SARA
  199,90 zł

  162,52 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Bluza Chemik AS to nie tylko ubranie robocze, to kompleksowe rozwiązanie dla pracowników, którzy stykają się z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi w trakcie codziennej pracy. Projektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie, bluza ta nie tylko spełnia normy antyelektrostatyczne, ale również cechuje się kwasoodpornością, co sprawia, że stanowi nieocenioną ochronę w laboratoriach, przemyśle chemicznym i innych miejscach narażonych na działanie agresywnych substancji.

  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
  standards

  Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

  Rozmiar :
  Kolor :
  Ilość :
  705

  ✔️Zapięcie na zamek, kryte plisą zapinaną na rzepy: Zapinana na metalowy zamek, który dodatkowo jest kryty plisą zapinaną na rzepy, zapewnia nie tylko łatwe zakładanie i zdejmowanie bluzy, ale także dodatkową ochronę przed przedostawaniem się substancji chemicznych.

  ✔️Podkrój szyi wykończony wysoką stójką: Podkrój szyi zakończony wysoką stójką zapewnia ochronę przed dostaniem się substancji chemicznych w okolice szyi, jednocześnie gwarantując komfort użytkowania.

  ✔️Dwie kieszenie piersiowe: Praktyczne dwie kieszenie piersiowe umożliwiają bezpieczne przechowywanie niezbędnych narzędzi czy dokumentacji.

  ✔️Dwie kieszenie dolne, kryte patkami zapinanymi na rzepy: Dodatkowe dwie kieszenie dolne, kryte patkami zapinanymi na rzepy, zwiększają funkcjonalność bluzy, pozwalając na przechowywanie mniejszych przedmiotów czy narzędzi.

  ✔️Rękawy dwuczęściowe, wykończone mankietami zapinanymi na rzepy: Rękawy zapewniające swobodę ruchu, wykończone mankietami zapinanymi na rzepy, umożliwiają regulację obwodu, co gwarantuje idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  ✔️Na rękawach naszyta taśma odblaskowa: Taśma odblaskowa na rękawach zwiększa widoczność użytkownika, co jest istotne zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności.

  ✔️Dół bluzy wykończony paskiem z gumą dopasowującą obwód po bokach: Dół bluzy z elastycznym paskiem z gumą, który jest regulowany po bokach, pozwala na indywidualne dopasowanie obwodu, co gwarantuje wygodę noszenia oraz ochronę przed substancjami chemicznymi.

  ✔️ Bluza Chemik AS to nie tylko ubranie robocze, to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony w środowisku pracy narażonym na kontakt z substancjami chemicznymi. Solidna konstrukcja, zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o detale sprawiają, że ta bluza spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie wygodę noszenia. Wybierając bluzę Chemik AS, wybierasz niezawodność i profesjonalizm w zakresie ochrony osobistej.

  SARA
  705

  Opis

  SWW Norma
  EN 1149-5
  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Tabela rozmiarów
  Spodnie SARA
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

  Specyficzne kody

  EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

  to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  chart size

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: