OGRODNICZKI ANTYSTATYCZNE KWASOODPORNE CHEMIK AS

  SARA
  169,90 zł

  138,13 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Ogrodniczki Chemik AS - Solidna Ochrona Przed Chemikaliami i Antyelektrostatyczność

  Ogrodniczki Chemik AS to nieodzowny element odzieży roboczej dla profesjonalistów, którzy podczas pracy narażeni są na kontakt z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Projektowane z myślą o zapewnieniu kompleksowej ochrony, ogrodniczki te nie tylko spełniają normy antyelektrostatyczne, ale także charakteryzują się kwasoodpornością, co czyni je niezastąpionymi w laboratoriach, przemyśle chemicznym czy innych miejscach wymagających szczególnej ochrony przed substancjami agresywnymi.

  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
  standards

  Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

  Rozmiar :
  Kolor :
  Ilość :
  707

  ✔️Kieszeń, kryta patką na całej szerokości karczka zapinaną na rzepy: Funkcjonalna kieszeń umiejscowiona na karczku, kryta patką i zapinana na rzepy, zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzi czy drobnych przedmiotów, jednocześnie zabezpieczając przed dostaniem się substancji chemicznych.

  ✔️Rozporek zapinany na zamek: Solidny rozporek, zapinany na metalowy zamek, gwarantuje łatwe zakładanie i zdejmowanie ogrodniczek, co przekłada się na komfort noszenia podczas codziennej pracy.

  ✔️Dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami, mocowanymi po bokach: Dodatkowe dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami mocowanymi po bokach, zwiększają praktyczność ogrodniczek, umożliwiając bezpieczne przechowywanie narzędzi i drobiazgów.

  ✔️Taśma odblaskowa: Elementy odblaskowe, w postaci taśmy odblaskowej, zwiększają widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia, co jest szczególnie istotne na terenach budowlanych czy w zakładach przemysłowych.

  ✔️Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy: Potrójne szwy na obszarze wewnętrznym oraz w okolicy siedzenia gwarantują wytrzymałość ogrodniczek, co jest istotne zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu.

  ✔️Szelki elastyczne z regulacją: Elastyczne szelki z możliwością regulacji pozwalają na dostosowanie ogrodniczek do indywidualnych preferencji użytkownika, co wpływa na komfort noszenia.

  ✔️ Ogrodniczki Chemik AS to nie tylko praktyczny element odzieży roboczej, to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Solidna konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz uwzględnienie najważniejszych detali technicznych sprawiają, że ogrodniczki te są niezbędnym wyposażeniem profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo w miejscu pracy jest priorytetem. Wybierając ogrodniczki Chemik AS, inwestujesz w solidność, trwałość i niezawodność.

  SARA
  707

  Opis

  SWW Norma
  EN 1149-5
  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Tabela rozmiarów
  Spodnie SARA
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

  Specyficzne kody

  EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

  to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  chart size

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: