• Nowy

SPODNIE OCIEPLANE ZIMOWE ANTYSTATYCZNE PIORUN WINTER

SARA
189,90 zł

154,39 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Spodnie do pasa Piorun Winter - Wygodne, bezpieczne i doskonale izolujące od zimna

Kolekcja Piorun Winter to linia wysokiej jakości odzieży roboczej, stworzona z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy w zimnych warunkach. Spodnie do pasa Piorun Winter doskonale chronią przed niskimi temperaturami, gwarantując jednocześnie swobodę ruchu i wygodę noszenia. Spodnie do pasa Piorun Winter to nie tylko praktyczny element garderoby roboczej, ale także gwarancja ochrony przed zimnem i komfortu podczas długotrwałej pracy na zewnątrz. Taśmy odblaskowe dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa, a nowoczesny design sprawia, że te spodnie doskonale sprawdzą się w każdych warunkach.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
74% Bawełna / 24% Poliester / 1% Włókno węglowe
standards standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20571

✔️Pas tyłu z wewnętrzną gumą do regulacji obwodu: Elastyczny pas z regulacją gwarantuje idealne dopasowanie spodni do sylwetki, co wpływa na komfort noszenia.

✔️Dwie kieszenie: Praktyczne kieszenie umieszczone z przodu spodni ułatwiają noszenie drobnych narzędzi i akcesoriów.

✔️Kieszeń miarowa na prawej nogawce tyłu: Specjalnie zaprojektowana kieszeń umożliwia przechowywanie miar czy innych niezbędnych narzędzi.

✔️Doły nogawek z tkaniny kontrastowej z naszytą taśmą odblaskową 3M: Odblaskowe elementy zwiększają widoczność użytkownika, co jest istotne zwłaszcza przy pracy w warunkach ograniczonej widoczności.

✔️Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy: Solidne wykonanie z potrójnymi szwami zapewnia trwałość i wytrzymałość spodni, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

✔️Wewnątrz ocieplina pikowana: Ocieplina wnętrza spodni zabezpiecza przed niskimi temperaturami, sprawiając, że są one idealnym wyborem na chłodne dni.

SARA
20571

Opis

SWW Norma
EN 342
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
74% Bawełna / 24% Poliester / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
EN342 EN342
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: