• Nowy

OGRODNICZKI ANTYSTATYCZNE PIORUN

SARA
129,90 zł

105,61 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ogrodniczki robocze SARA PIORUN są idealne dla zawodów, gdzie ważne jest odprowadzanie ładunku elektrycznego. Wykonane z 65% poliestru, 34% bawełny i 1% nić antystatyczna, o gęstości 250 g/m2. Mają wygodne regulowane szelki i dwie kieszenie boczne. Boczne guziki ułatwiają zakładanie, a kieszeń na piersi pomieści telefon komórkowy. Dolne nogawki posiadają odblaskową taśmę 3M, zwiększającą widoczność. Podnie mają trwałe potrójne szwy, a wysokiej jakości materiał zapewnia stabilność kolorów i rozmiarów nawet po wielokrotnym praniu. Spełniają normy PN-EN 340:2006 i PN-EN 1149-5:2009 dotyczące odzieży ochronnej i antystatycznej.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
678

✔️Spodnie robocze ogrodniczki SARA PIORUN są specjalnie zaprojektowane dla osób pracujących w zawodach, gdzie istotne jest odprowadzanie ładunku elektrycznego. Są wykonane z materiału składającego się z 65% poliestru, 34% bawełny i 1% nić antystatyczna, o gęstości 250 g/m2.

✔️Ogrodniczki posiadają dwie kieszenie boczne oraz regulowane szelki, co zapewnia wygodę podczas noszenia. Boczne zapinanie na guziki ułatwia zakładanie i zdejmowanie ubrania. Dodatkowo, na piersi znajduje się kieszeń, która może pełnić funkcję schowka na telefon komórkowy. Na dolnej części nogawek umieszczona jest taśma odblaskowa 3M o szerokości 2,5 cm, co zwiększa widoczność użytkownika w warunkach o ograniczonej widoczności.

✔️Spodnie mają potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy, co zwiększa wytrzymałość ubrania. Dodatkowo, materiał, z którego są wykonane, jest wysokiej jakości, co zapewnia stabilność kolorów i rozmiarów nawet po wielokrotnym praniu (kurczy się nie więcej niż 2%).

✔️Spodnie robocze ogrodniczki SARA PIORUN spełniają wymagania norm zharmonizowanych PN-EN 340:2006 i PN-EN 1149-5:2009, które dotyczą odzieży ochronnej, w tym odzieży antystatycznej.

SARA
678

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: