Buty Robocze URGENT 114 S1

  URGENT
  139,90 zł

  113,74 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Trzewiki robocze Urgent 114 S1 to wysokiej jakości buty, które gwarantują wygodę i poprawę bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wykonane z trwałej nubukowej skóry pokrytej cienką warstwą poliuretanu, są odporne na uszkodzenia i wilgoć. Metalowy podnosek zapewnia ochronę palców, a antypoślizgowa podeszwa klasy SRA z dwugęstościowego poliuretanu PU/PU zapewnia trwałość i doskonałą przyczepność. Zamknięty obszar pięty i właściwości antyelektrostatyczne dodatkowo zwiększają wsparcie i stabilizację stopy. Absorber energii w części piętowej amortyzuje wstrząsy, zapewniając wygodę chodzenia. Lekkość butów i odporność podeszwy na oleje i węglowodory dodatkowo podnoszą ich funkcjonalność. Trzewiki Urgent 114 to idealny wybór dla tych, którzy szukają solidnej ochrony i wygody podczas długotrwałej pracy.

  SWW Klasa bezpieczeństwa obuwia
  S1
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Typ obuwia
  Trzewiki
  SWW Podeszwa antypoślizgowa
  SRC
  SWW Podnosek
  Metalowy
  standards
  Kolor :
  Rozmiar :
  Ilość :
  811

  ✔️Trzewiki robocze Urgent 114 S1 to wysokiej jakości buty robocze, które zapewniają wygodę i poprawiają bezpieczeństwo podczas pracy. Mają wiele cech, które przyczyniają się do ich funkcjonalności i wytrzymałości.

  ✔️Te trzewiki zostały wykonane z nubukowej skóry, która jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dodatkowo, skóra została pokryta cienką warstwą poliuretanu, co dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość i chroni przed wilgocią.

  ✔️Buty posiadają metalowy podnosek, który chroni palce przed urazami i przypadkowym uszkodzeniem. Mają również antypoślizgową podeszwę klasy SRA wykonaną z dwugęstościowego poliuretanu PU/PU. Podeszwa zewnętrzna jest twardsza, co zapewnia trwałość i ochronę przed obcieraniem, natomiast podeszwa wewnętrzna jest bardziej miękka, co przyczynia się do komfortu użytkowania i dobrej przyczepności.

  ✔️Buty mają zamknięty obszar pięty, co zapewnia dodatkowe wsparcie i stabilizację stopy. Posiadają także właściwości antyelektrostatyczne, co jest ważne w niektórych środowiskach pracy. Dodatkowo, buty mają absorber energii w części piętowej, który amortyzuje wstrząsy i zapewnia większy komfort podczas chodzenia.

  ✔️Trzewiki Urgent 114 S1 są lekkie i wygodne, co pozwala na długotrwałe noszenie bez uczucia zmęczenia stóp. Podeszwa jest również odporna na oleje i węglowodory, co jest istotne w niektórych branżach.

  URGENT
  811

  Opis

  SWW Klasa bezpieczeństwa obuwia
  S1
  SWW Norma
  EN ISO 20345:2011
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Typ obuwia
  Trzewiki
  SWW Podeszwa antypoślizgowa
  SRC
  SWW Podnosek
  Metalowy
  SWW Tabela rozmiarów
  Obuwie URGENT

  Specyficzne kody

  ean13
  5902365201274
  EN ISO 20345 to norma dotycząca obuwia ochronnego opracowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO). Określa wymagania dotyczące obuwia ochronnego, które ma chronić stopy użytkownika przed różnymi zagrożeniami w miejscu pracy, takimi jak uderzenia, ściskanie, poślizgnięcia i porażenia prądem.

  Norma obejmuje szeroką gamę obuwia ochronnego, w tym buty, buty i inne rodzaje obuwia. Określa wymagania dotyczące projektu, budowy i działania obuwia, w tym wymagania dotyczące użytych materiałów, rozmiaru i dopasowania obuwia oraz metody badań stosowane w celu określenia zgodności z normą.

  Norma zawiera również wymagania dotyczące oznakowania i oznakowania obuwia, tak aby użytkownicy mogli łatwo rozpoznać stopień ochrony zapewniany przez obuwie. Norma obejmuje kilka różnych klas obuwia ochronnego, z których każda zapewnia inny poziom ochrony.

  Ogólnie rzecz biorąc, celem normy ISO 20345 jest zapewnienie, aby obuwie ochronne zapewniało odpowiednią ochronę stóp użytkownika w różnych środowiskach pracy, a jednocześnie było wygodne i funkcjonalne w noszeniu.
  chart size

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  15 innych produktów w tej samej kategorii: