• Nowy

KAMIZELKA OCIEPLANA GRUBA SPAWALNICZA BOSMAN

SARA
149,90 zł

121,87 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Szukasz kamizelki idealnej do ciężkiej pracy, która łączy w sobie wygodę, wytrzymałość i ochronę przed chłodem? Kamizelka robocza Bosman to doskonały wybór! Wykonana z ciepłego i komfortowego materiału, ta kamizelka sprawdzi się idealnie podczas chłodniejszych dni w miejscu pracy. Kamizelka Bosman to nie tylko ochrona przed zimnem, ale także praktyczność i wygoda w jednym. Niech Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa dzięki kamizelce Bosman!

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
380g
SWW Materiał
100% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: BOSMAN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20556

✔️ Zapinana na Zamek z Krytą Plisą: Wygodny zamek błyskawiczny, kryty plisą, zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie kamizelki oraz dodatkową ochronę przed wiatrem.

✔️ Podkrój Szyi z Stójką: Podkrój szyi wykończony stójką dodaje elegancji i dodatkowo chroni przed chłodem.

✔️ Funkcjonalne Kieszenie: Dwie kieszenie piersiowe oraz dwie kieszenie dolne umożliwiają przechowywanie narzędzi czy drobnych przedmiotów.

✔️ Kieszeń Wewnętrzna na Zamek: Dodatkowa kieszeń wewnętrzna zamykana na zamek stanowi bezpieczne miejsce na przechowywanie wartościowych przedmiotów.

✔️ Tył Przedłużony: Dłuższa tylna część kamizelki dodatkowo chroni plecy przed zimnem i wiatrem.

✔️ Wnętrzna Ocieplina Pikowana: Pikowana ocieplina wewnątrz kamizelki gwarantuje skuteczną izolację termiczną, utrzymując ciepło przez cały dzień.

SARA
20556

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
380g
SWW Materiał
100% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: