• Nowy

KAMIZELKA ROBOCZA HYBRYDOWA COMFORT PLUS NEOFLEX

SARA
149,90 zł

121,87 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kamizelka Comfort Plus to nie tylko element ochronny, ale również modny dodatek do codziennych i outdoorowych stylizacji. Zrównoważone połączenie estetyki i funkcjonalności sprawia, że ta kamizelka stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę i atrakcyjny wygląd.

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
260g
SWW Materiał
95% Poliester/ 5% Spandex
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: NEOFLEX

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
10495

✔️Modna Pikowana Struktura: Kamizelka Comfort Plus wyróżnia się modną pikowaną strukturą, nadającą jej stylowy i nowoczesny wygląd. Pikowanie nie tylko dodaje elegancji, ale także zwiększa komfort noszenia.

✔️Softshellowe Wstawki: Zastosowane softshellowe wstawki po bokach i na karczkach nie tylko podkreślają design kamizelki, ale również zapewniają dodatkową elastyczność i swobodę ruchu.

✔️Zamek Błyskawiczny na Całej Długości: Kamizelka wyposażona jest w zamek błyskawiczny, który biegnie przez całą długość. Dodatkowo, osłona podbródka zabezpiecza przed otarciami i podrażnieniami skóry.

✔️Chowany Kaptur w Kołnierzu: Funkcjonalność kamizelki podkreśla chowany kaptur umieszczony w kołnierzu. Kiedy potrzebujesz dodatkowej ochrony przed wiatrem czy deszczem, kaptur jest łatwo dostępny.

✔️Praktyczne Kieszenie: Kamizelka Comfort Plus posiada dwie kieszenie wsuwane oraz kieszeń piersiową, zamykaną na solidny zamek błyskawiczny. To idealne miejsce na przechowywanie drobiazgów podczas aktywności na świeżym powietrzu.

✔️Wewnętrzna Kieszeń: Dodatkową funkcjonalność zapewnia kieszeń wewnętrzna, która umożliwia bezpieczne przechowywanie ważnych przedmiotów.

✔️Pas na Dole z Elastycznymi Wstawkami: Komfort noszenia kamizelki można regulować za pomocą pasa na dole, wyposażonego w elastyczne wstawki po bokach. To gwarantuje doskonałe dopasowanie do sylwetki.

✔️Subtelne Odblaski: Drobne, subtelne odblaski zwiększają widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia, co jest istotne podczas aktywności na zewnątrz.

SARA
10495

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
260g
SWW Materiał
95% Poliester/ 5% Spandex

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: