Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

UBRANIE KWASOODPORNE ANTYSTATYCZNE CHEMIK AS OGRODNICZKI + BLUZA

SARA
364,90 zł

296,67 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kompleksowa Ochrona w Ubraniu Sara Chemik AS - Doskonała Wygoda i Bezpieczeństwo

Ubranie Sara Chemik AS to nie tylko gwarancja ochrony, ale również komfortu i praktyczności podczas pracy w warunkach wymagających najwyższego bezpieczeństwa.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
706

✔️Skład Materiału: Ubranie Sara Chemik AS zostało stworzone z myślą o najwyższej jakości i skutecznej ochronie. Skład materiału to 64% poliester, 34% bawełna oraz 2% włókno węglowe, co gwarantuje trwałość, komfort i dodatkową ochronę antyelektrostatyczną.

✔️Gramatura: Zastosowanie materiałów o gramaturze 245g sprawia, że ubranie jest lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, co pozwala na swobodę ruchów i komfort noszenia w różnych warunkach.

Bluza Sara Chemik AS:

✔️Zapinana na Zamek z Plisą na Rzepy: Bluza wyposażona w solidny zamek, kryty plisą zamykaną na rzepy, co pozwala na szybkie i łatwe ubieranie oraz zdejmowanie.

✔️Wysoka Stójka na Podkroju Szyi: Podkrój szyi wykończony wysoką stójką zapewnia dodatkową ochronę i komfort w okolicach szyi.

✔️Kieszenie Piersiowe i Dolne: Dwie kieszenie piersiowe oraz dwie dolne, wpuszczane, kryte patkami i zapinane na rzepy, umożliwiają przechowywanie narzędzi czy drobiazgów w sposób bezpieczny i dostępny.

✔️Regulowane Rękawy z Mankietami na Rzepy: Rękawy dwuczęściowe z regulowanymi mankietami na rzepy pozwalają dostosować ich długość do indywidualnych preferencji.

✔️Taśma Odblaskowa na Rękawach: Naszyta taśma odblaskowa o szerokości 2,5 cm zwiększa widoczność użytkownika, co jest szczególnie istotne w warunkach słabego oświetlenia.

✔️Dół Bluzy z Paskiem i Gumą: Dół bluzy wykończony paskiem z gumą dopasowującą obwód po bokach gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika.

Ogrodniczki Sara Chemik AS:

✔️Kieszeń i Rozporek na Przodzie: Karczek przodu wyposażony w kieszeń, krytą patką i zapinaną na rzepy, oraz rozporek zapinany na solidny zamek gwarantują praktyczność i funkcjonalność.

✔️Rozporek Boczny na Guziki: Dodatkowy rozporek boczny, zapinany na guziki, ułatwia zakładanie i zdejmowanie ogrodniczek.

✔️Kieszenie i Taśma Odblaskowa: Dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami i mocowane na bokach, umożliwiają bezpieczne przechowywanie narzędzi. Taśma odblaskowa o szerokości 2,5 cm na dolnej części nogawek zwiększa widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

✔️Potrójny Szew i Szelki z Regulacją: Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy zapewnia wytrzymałość. Szelki elastyczne z regulacją, zapinane na rozdzielcze, plastikowe klamerki gwarantują wygodę noszenia i dopasowanie do sylwetki.

✔️Nogawki Wykończone Obrębem: Nogawki wykończone obrębem zwiększają trwałość i estetykę ogrodniczek.

SARA
706

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: