Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

KURTKA KWASOODPORNA ANTYSTATYCZNA OCIEPLANA ZIMOWA CHEMIK AS WINTER

SARA
319,90 zł

260,08 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kurtka Chemik AS Winter - Bezpieczna i Ochronna Kurtka Zimowa w Miejscu Pracy

Kurtka Chemik AS Winter to nie tylko element odzieży roboczej, ale gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności w zimowych warunkach pracy.

SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
826

✔️Skuteczna Ochrona Przed Chemikaliami: Kurtka Chemik AS Winter to nie tylko ochrona przed zimnem, ale także niezastąpiony tarczownik w starciu z niebezpiecznymi substancjami. Kwasoodporny materiał gwarantuje skuteczną barierę przed agresywnymi chemikaliami, podnosząc poziom bezpieczeństwa w trudnych warunkach.

✔️Ocieplina Pikowana - Ciepło w Ekstremalnych Temperaturach: Unikalna ocieplina pikowana to gwarancja komfortu termicznego nawet w najbardziej wymagających warunkach zimowych. Materiał utrzymuje ciepło ciała, jednocześnie pozwalając skórze oddychać.

✔️Norma Antyelektrostatyczna - Bezpieczeństwo Wszechstronne: Kurtka spełnia normę antyelektrostatyczną, eliminując ryzyko gromadzenia się ładunków elektrostatycznych. Bezpieczeństwo użytkownika zostaje podniesione na kolejny poziom, co jest szczególnie ważne w środowiskach narażonych na ten rodzaj zagrożeń.

✔️Kaptur Bezpieczny i Funkcjonalny: Kaptur, zapinany pod szyją na rzep, nie tylko doskonale chroni przed wiatrem i zimnem, ale także jest praktycznym elementem, który można regulować według indywidualnych potrzeb. Bez możliwości odpięcia, gwarantuje stałą ochronę.

✔️Mankiety na Rękawach - Dodatkowa Bariera Przeciwchłodnicza: Rękawy wykończone mankietami doskonale chronią przed wiatrem i chłodem. Materiał utrzymuje ciepło, jednocześnie zabezpieczając przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

✔️Taśma Odblaskowa na Rękawach - Bezpieczeństwo w Zmierzchu: Taśma odblaskowa o szerokości 2,5 cm na rękawach zwiększa widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa w różnych warunkach pracy.

✔️Funkcjonalne Kieszenie - Praktyczne Rozwiązania na Wyciągnięcie Ręki:

-Dwie Kieszenie Piersiowe, Kryte Patkami: Zapewniają miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, jednocześnie zabezpieczając przed działaniem czynników zewnętrznych.

-Dwie Kieszenie Dolne: Wygodne i praktyczne, idealne na chłodniejsze dni.

-Wewnętrzna Kieszeń Zapinana na Zamek: Bezpieczne schowisko na wartościowe przedmioty czy narzędzia.

SARA
826

Opis

SWW Norma
EN 343
EN 1149-5
SWW Ocieplenie
Tak
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: