• Nowy

POLAR ANTYSTATYCZNY ESD AS24

PORTWEST
159,90 zł

130,00 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Polar Antystatyczny ESD AS26 - Ciepło, Komfort i Bezpieczeństwo w Środowisku Elektrostatycznym

Polar antystatyczny ESD AS26 to doskonałe rozwiązanie dla pracowników, którzy działają w środowiskach, gdzie konieczne są właściwości antystatyczne. Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, polar ten stanowi idealną warstwę pośrednią do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Polar Antystatyczny ESD AS26 to nie tylko element ochronny, ale także praktyczna i estetyczna warstwa pośrednia, dostosowana do potrzeb pracowników w środowisku elektrostatycznym. Obejmuje komfort, ciepło i bezpieczeństwo, jednocześnie pozostając stylistycznym i funkcjonalnym elementem odzieży roboczej.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
98% Poliester / 2% Włókno węglowe
standards
Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20575

✔️Można używać w środowiskach ESD: Polar zapewnia ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi, co jest niezbędne w specjalistycznych środowiskach pracy.

✔️Testowano na zgodność z EN 61340-5-1: Polar spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa dotyczące elektrostatyki, potwierdzając swoją skuteczność.

✔️Komfortowe dopasowanie: Precyzyjnie zaprojektowany, aby dostarczyć maksymalny komfort noszenia, nawet przez długi okres użytkowania.

✔️Ciepły, komfortowy i nie mechacący się polar: Właściwości termiczne tego polaru zapewniają ciepło w chłodne dni, jednocześnie utrzymując wysoki standard komfortu. Dodatkowo, materiał nie mechaci się, co zwiększa estetykę i trwałość produktu.

✔️Kieszenie zapinane na zamki: Dodatkowy element funkcjonalny, pozwalający na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, zabezpieczonych przed wypadnięciem.

✔️Certyfikowano na zgodność z CE: Polar spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat CE.

✔️Materiał wierzchni: 98% poliester, 2% niemechacąca się wełna z włókna węglowego o gramaturze 280g. Dostępny w trzech kolorach firmowych, umożliwiających personalizację poprzez nadruk lub haft.

PORTWEST
20575

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
EN 61340-5-1
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy PORTWEST
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
98% Poliester / 2% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: