Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

SPODNIE ROBOCZE ANTYSTATYCZNE PIORUN

SARA
99,90 zł

81,22 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Spodnie antystatyczne PIORUN to solidne i funkcjonalne ubranie ochronne, idealne dla osób, które potrzebują ochrony przed elektrostatyką. Mają gramaturę 250g i składają się z 64% poliestru, 35% bawełny oraz 1% nici antyelektrostatycznej, spełniając normę EN-ISO 1149. Te wygodne spodnie zapinane na guzik posiadają pas tyłu z regulacją obwodu za pomocą wewnętrznej gumy, zapinany rozporek na guziki oraz praktyczne kieszenie, w tym kieszeń miarową. Na nogawkach znajduje się taśma odblaskowa 3M, zwiększająca widoczność użytkownika. Potrójne szwy wewnętrzne i siedzeniowe gwarantują trwałość, a wykończone obrębem nogawki dodają estetycznego wyglądu. Spodnie antystatyczne PIORUN to nie tylko ochrona przed elektrostatyką, ale także komfort i praktyczność w trudnych warunkach pracy. 

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
672

✔️Spodnie antystatyczne PIORUN są idealnym wyborem dla osób potrzebujących ochrony przed elektrostatyką. Posiadają gramaturę 250g i składają się z 64% poliestru, 35% bawełny oraz 1% nici antyelektrostatycznej, spełniając normę EN-ISO 1149.

✔️Te solidne spodnie są wygodne i funkcjonalne. Mają zapinanie na guzik oraz pas tyłu z wewnętrzną gumą do regulacji obwodu, co zapewnia idealne dopasowanie. Rozporek jest zapinany na guziki. Spodnie posiadają dwie wpuszczane kieszenie oraz kieszeń miarową, umożliwiające przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów. Na nogawkach znajduje się naszyta taśma odblaskowa 3M o szerokości 2,5 cm, zwiększająca widoczność użytkownika. Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy gwarantuje trwałość i wytrzymałość spodni. Dodatkowo, nogawki są wykończone obrębem, co dodaje im estetycznego wyglądu.

✔️Spodnie antystatyczne PIORUN to nie tylko ochrona przed elektrostatyką, ale także praktyczność i wygoda w trudnych warunkach pracy. Spełniając normy bezpieczeństwa, są idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego ubrania ochronnego.

SARA
672

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: