UBRANIE KWASOODPORNE ANTYSTATYCZNE CHEMIK AS SPODNIE + BLUZA

  SARA
  324,90 zł

  264,15 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Uniwersalna Ochrona w Ubraniu Sara Chemik AS - Bezpieczeństwo w Ruchu

  Ubranie Sara Chemik AS to gwarancja kompleksowej ochrony i komfortu w każdych warunkach pracy, zachowując przy tym praktyczność i funkcjonalność.

  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
  standards

  Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

  Rozmiar :
  Kolor :
  Ilość :
  703

  ✔️Skład Materiału: Sara Chemik AS to połączenie trwałego poliestru (64%), naturalnej bawełny (34%) oraz wyjątkowego włókna węglowego (2%). To doskonale zbalansowana mieszanka zapewniająca ochronę, komfort i trwałość.

  ✔️Gramatura: Ubranie charakteryzuje się gramaturą 245g, co sprawia, że jest lekkie, a jednocześnie wytrzymałe na warunki pracy.

  Bluza SARA CHEMIK AS:

  ✔️Solidne Zabezpieczenie na Zamku i Rzepy: Bluza jest zapinana na zamek, kryty plisą, dodatkowo zabezpieczaną na rzepy, co gwarantuje skuteczną ochronę przed substancjami niebezpiecznymi.

  ✔️Wysoka Stójka na Podkroju Szyi: Podkrój szyi wykończony wysoką stójką zapewnia dodatkową ochronę w okolicach szyi.

  ✔️Kieszenie Piersiowe i Dolne: Bluza wyposażona jest w dwie kieszenie piersiowe oraz dwie dolne, wpuszczane kieszenie, kryte patkami i zabezpieczane na rzepy, co pozwala na przechowywanie narzędzi czy drobiazgów w bezpieczny sposób.

  ✔️Regulowane Rękawy z Mankietami na Rzepy: Rękawy dwuczęściowe z regulowanymi mankietami na rzepy pozwalają dostosować ich długość do indywidualnych preferencji.

  ✔️Taśma Odblaskowa na Rękawach: Na rękawach umieszczona jest taśma odblaskowa o szerokości 2,5 cm, zwiększająca widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

  ✔️Dół Bluzy z Paskiem i Gumą: Dół bluzy wykończony jest paskiem z gumą, który można dopasować, utrzymując jednocześnie wygodę noszenia.

  Spodnie SARA CHEMIK AS:

  ✔️Bezpieczny Rozporek i Pas Tyłu z Gumą: Spodnie zapinane na guzik i rozporek, a pas z tyłu wyposażony w wszytą gumę na całej szerokości obwodu, co umożliwia regulację.

  ✔️Praktyczne Kieszenie: Dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami mocowanymi po bokach, zapewniają wygodę przechowywania narzędzi czy drobiazgów.

  ✔️Taśma Odblaskowa na Nogawkach: W dolnej części nogawek umieszczona jest taśma odblaskowa o szerokości 2,5 cm, poprawiająca widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

  ✔️Trwały Potrójny Szew i Obręb Nogawek: Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy zapewnia trwałość spodni. Nogawki zostały dodatkowo wykończone obrębem, co zwiększa ich odporność na ścieranie.

  SARA
  703

  Opis

  SWW Norma
  EN 1149-5
  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Tabela rozmiarów
  Spodnie SARA
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

  Specyficzne kody

  EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

  to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  chart size

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: