Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

OGRODNICZKI ANTYSTATYCZNE KWASOODPORNE CHEMIK AS

SARA
169,90 zł

138,13 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ogrodniczki Chemik AS - Solidna Ochrona Przed Chemikaliami i Antyelektrostatyczność

Ogrodniczki Chemik AS to nieodzowny element odzieży roboczej dla profesjonalistów, którzy podczas pracy narażeni są na kontakt z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Projektowane z myślą o zapewnieniu kompleksowej ochrony, ogrodniczki te nie tylko spełniają normy antyelektrostatyczne, ale także charakteryzują się kwasoodpornością, co czyni je niezastąpionymi w laboratoriach, przemyśle chemicznym czy innych miejscach wymagających szczególnej ochrony przed substancjami agresywnymi.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
707

✔️Kieszeń, kryta patką na całej szerokości karczka zapinaną na rzepy: Funkcjonalna kieszeń umiejscowiona na karczku, kryta patką i zapinana na rzepy, zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzi czy drobnych przedmiotów, jednocześnie zabezpieczając przed dostaniem się substancji chemicznych.

✔️Rozporek zapinany na zamek: Solidny rozporek, zapinany na metalowy zamek, gwarantuje łatwe zakładanie i zdejmowanie ogrodniczek, co przekłada się na komfort noszenia podczas codziennej pracy.

✔️Dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami, mocowanymi po bokach: Dodatkowe dwie wpuszczane kieszenie, kryte patkami mocowanymi po bokach, zwiększają praktyczność ogrodniczek, umożliwiając bezpieczne przechowywanie narzędzi i drobiazgów.

✔️Taśma odblaskowa: Elementy odblaskowe, w postaci taśmy odblaskowej, zwiększają widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia, co jest szczególnie istotne na terenach budowlanych czy w zakładach przemysłowych.

✔️Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy: Potrójne szwy na obszarze wewnętrznym oraz w okolicy siedzenia gwarantują wytrzymałość ogrodniczek, co jest istotne zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu.

✔️Szelki elastyczne z regulacją: Elastyczne szelki z możliwością regulacji pozwalają na dostosowanie ogrodniczek do indywidualnych preferencji użytkownika, co wpływa na komfort noszenia.

✔️ Ogrodniczki Chemik AS to nie tylko praktyczny element odzieży roboczej, to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Solidna konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz uwzględnienie najważniejszych detali technicznych sprawiają, że ogrodniczki te są niezbędnym wyposażeniem profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo w miejscu pracy jest priorytetem. Wybierając ogrodniczki Chemik AS, inwestujesz w solidność, trwałość i niezawodność.

SARA
707

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: