FARTUCH KWASOODPORNY ANTYSTATYCZNY CHEMIK AS

  SARA
  189,90 zł

  154,39 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Fartuch Ochronny Chemik AS - Pewność i Bezpieczeństwo w Każdym Kroku

  Fartuch Ochronny Chemik AS to nie tylko element odzieży roboczej, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w miejscu pracy. W pełni spełnia oczekiwania osób pracujących w warunkach narażonych na kontakt z agresywnymi substancjami.

  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
  standards

  Sprawdź kolekcję z tym produktem: CHEMIK

  Rozmiar :
  Kolor :
  Ilość :
  708

  ✔️Doskonała Ochrona Przed Chemikaliami: Fartuch Chemik AS to niezastąpione narzędzie w środowisku pracy, gdzie kontakt z niebezpiecznymi substancjami jest nieunikniony. Kwasoodporna konstrukcja fartucha zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem agresywnych chemikaliów, eliminując ryzyko uszkodzeń i poparzeń.

  ✔️ Norma Antyelektrostatyczna - Pełne Bezpieczeństwo: Produkt spełnia normę antyelektrostatyczną, co oznacza, że użytkownik jest zabezpieczony przed potencjalnymi wyładowaniami elektrostatycznymi. W fartuchu Chemik AS bezpieczeństwo idzie w parze z funkcjonalnością.

  ✔️Idealne Dopasowanie i Komfort Użytkowania: Fartuch jest wygodny i łatwy w noszeniu dzięki specjalnie zaprojektowanemu podkroju szyi wykończonemu stójką. Fason fartucha umożliwia swobodę ruchów, co jest niezwykle istotne w dynamicznych warunkach pracy.

  ✔️Funkcjonalność Przełożona na Detale:

  -Zapięcie na Kryte Zatrzaski Typu Spring: Zapewnia szybkie i bezproblemowe zakładanie oraz zdejmowanie fartucha, jednocześnie utrzymując stabilność podczas użytkowania.

  -Praktyczna Kieszeń Piersiowa Wewnętrzna: Idealne miejsce do przechowywania narzędzi czy drobnych akcesoriów, zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych.

  -Kieszenie Dolne Kryte Patkami: Dla dodatkowej funkcjonalności, pozwalające na przechowywanie niezbędnych przedmiotów w zasięgu ręki.

  -Rękawy Jednoczęściowe z Mankietami: Zapewniają ochronę przed substancjami wrażliwymi na kontakt, jednocześnie ułatwiając regulację długości rękawów.

  -Taśma Odblaskowa na Rękawach: Zwiększa widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia, co jest istotne dla bezpieczeństwa w różnych warunkach pracy.

  -Dół Fartucha Wykończony Obrębem: Obręb chroni fartuch przed szybkim zużyciem, jednocześnie nadając mu estetyczny wygląd.

  SARA
  708

  Opis

  SWW Norma
  EN 1149-5
  SWW Elementy odblaskowe
  Tak
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Tabela rozmiarów
  Bluzy SARA
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

  Specyficzne kody

  EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

  to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  chart size

  16 innych produktów w tej samej kategorii: