Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

KURTKA OCIEPLANA ANTYSTATYCZNA PIORUN WINTER

SARA
289,90 zł

235,69 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kurtka SARA PIORUN to niezawodna ochrona w ekstremalnie zimowych warunkach. Wykonana z 64% poliestru, 35% bawełny i 1% nić antystatyczna, zapewnia ciepło i ochronę. Ocieplina pikowana gwarantuje dodatkowe ocieplenie. Kurtka jest zapinana na zamek z krytą plisą, ma kołnierz i przypinany kaptur. Karczki przednie i tylne nadają stylu. Praktyczne detale to kieszenie piersiowe i dolne z krytymi patkami na rzepy, wewnętrzna kieszeń na zamek oraz regulowany pas. Rękawy mają mankiety z regulacją i taśmę odblaskową dla lepszej widoczności. Kurtka SARA PIORUN to połączenie ciepła, ochrony i funkcjonalności, które zapewnia wysoką jakość.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
74% Bawełna / 24% Poliester / 1% Włókno węglowe
standards standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
823

✔️Kurtka robocza ocieplana antystatyczna SARA PIORUN to niezawodna ochrona przed wychłodzeniem w ekstremalnie zimowych warunkach (poniżej -50°C). Wykonana z 64% poliestru, 35% bawełny i 1% nić antystatyczna, gęstość 250g/m2. Ocieplina pikowana o grubości 170g/m2 zapewnia dodatkowe ciepło.

✔️Kurtka zapinana jest na zamek, z krytą plisą dla większej ochrony przed wiatrem. Podkrój szyi jest wykończony kołnierzem, a kaptur można przypiąć za pomocą krytych nap. Karczki przednie i tylny wykonane są z tkaniny kontrastowej, dodając stylu.

✔️Praktyczne detale obejmują dwie kieszenie piersiowe z krytymi patkami, zapinanymi na rzepy, z lewą kieszenią zapinaną na długopis. Dwie podwójne kieszenie dolne również z krytymi patkami na rzepy. Dodatkowo, kurtka posiada jedną wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek. W pasie znajduje się tunel z gumą, umożliwiający regulację obwodu.

✔️Rękawy są wykończone mankietami z gumą i regulatorem na rzepy, zapewniając dopasowanie. Na rękawach naszyta jest taśma odblaskowa 3M o szerokości 2,5 cm, zwiększająca widoczność. Wnętrze kurtki ma ocieplinę pikowaną. Dolna część kurtki jest wykończona obrębem, tworzącym tunel z gumą do regulacji obwodu.

✔️Kurtka robocza ocieplana antystatyczna SARA PIORUN to niezastąpione połączenie ciepła, ochrony i funkcjonalności. Wybierz naszą renomowaną markę i ciesz się wysoką jakością!

SARA
823

Opis

SWW Norma
EN 342
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Bluzy SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
74% Bawełna / 24% Poliester / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
EN342 EN342
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: