• Nowy

UBRANIE ANTYSTATYCZNE PIORUN SPODNIE + BLUZA

SARA
224,90 zł

182,85 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ubranie antystatyczne PIORUN, składające się z bluzy i spodni, zapewnia ochronę przed elektrostatyką. To solidne i funkcjonalne ubranie antystatyczne, wykonane z mieszanki poliestru, bawełny i nici antyelektrostatycznej. Spełnia normy bezpieczeństwa i jest idealne dla osób pracujących w środowiskach narażonych na ryzyko elektrostatyczne. Oferuje nie tylko ochronę, ale także wygodę i trwałość.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: PIORUN

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
671

✔️Ubranie antystatyczne PIORUN składające się z spodni i bluzy to idealny wybór dla osób potrzebujących ochrony przed elektrostatyką.

✔️Bluza SARA PIORUN jest zapinana na zamek, który jest kryty plisą. Posiada podkrój szyi z wykończeniem stójką oraz odcinane karczki przednie i tylne. Bluza wyposażona jest w dwie kieszenie piersiowe z krytymi patkami na rzepy, z przeszyciem na długopis, oraz dwie naszywane kieszenie dolne. Rękawy są dwuczęściowe, z mankietami zapinanymi na guziki, a na rękawach znajduje się naszyta taśma odblaskowa 3M o szerokości 2,5 cm. Dół bluzy jest wykończony paskiem z regulacją obwodu na guziki.

✔️Spodnie SARA PIORUN są zapinane na guzik, a pas tylny ma wewnętrzną gumę do regulacji obwodu. Rozporek jest zapinany na guziki. Spodnie posiadają dwie wpuszczane kieszenie, kieszeń miarową oraz naszytą taśmę odblaskową 3M o szerokości 2,5 cm na nogawkach. Mają potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy, a nogawki są wykończone obrębem.

✔️Ubranie antystatyczne PIORUN to solidne i funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia ochronę przed elektrostatyką. Wykonane z mieszanki poliestru, bawełny i nici antyelektrostatycznej, spełniające normy bezpieczeństwa, to idealne ubranie dla osób pracujących w środowiskach narażonych na ryzyko elektrostatyczne.

SARA
671

Opis

SWW Norma
EN 1149-5
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
250g
SWW Materiał
64% Poliester / 35% Bawełna / 1% Włókno węglowe

Specyficzne kody

EN ISO 1149 to norma dotycząca ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) w komponentach i zespołach elektronicznych. Określa wymagania dotyczące projektowania, testowania i działania odzieży ochronnej ESD i innych elementów odzieży ochronnej ESD, które są noszone przez osoby pracujące z komponentami i urządzeniami elektronicznymi. Norma ma na celu zapobieganie uszkodzeniom komponentów i urządzeń elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych. Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, zapewniając ścieżkę o niskiej rezystancji do uziemienia dla ładunków elektrostatycznych.

to niektóre korzyści wynikające z używania odzieży ochronnej ESD zgodnie z normą EN ISO 1149:
  • Odzież ochronna ESD może pomóc chronić elementy elektroniczne i urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku wyładowania elektrostatycznego, które może wystąpić, gdy zetkną się ze sobą dwa obiekty o różnych potencjałach elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko wyładowań elektrostatycznych, które mogą być kosztowne i uciążliwe dla firm.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc poprawić niezawodność i wydajność komponentów i urządzeń elektronicznych, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy dla pracowników pracujących z komponentami i urządzeniami elektronicznymi, zmniejszając ryzyko wyładowań elektrostatycznych.
  • Odzież ochronna ESD może pomóc zmniejszyć ryzyko kosztownych roszczeń gwarancyjnych i zwrotów z powodu uszkodzeń spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi.
chart size

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: