OGRODNICZKI ROBOCZE KING

  SARA
  99,90 zł

  81,22 zł netto

  Dostawa w ciągu 1-3 dni

  Ogrodniczki z kolekcji King są nie tylko stylowe, ale także praktyczne i trwałe, spełniając oczekiwania osób poszukujących wysokiej jakości odzieży roboczej.

  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  65% Poliester / 35% Bawełna
  standards

  Sprawdź kolekcję z tym produktem: KING

  Rozmiar :
  Kolor :
  Ilość :
  803

  Ogrodniczki z kolekcji King wyróżniają się szeregiem zalet, które sprawiają, że są doskonałym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnej i funkcjonalnej odzieży roboczej. Oto wypunktowane zalety tych ogrodniczek:

  ✔️Funkcjonalne kieszenie: Bogata ilość kieszeni, w tym kieszeń kryta patką zapinaną na rzepy, kieszeń na telefon z kontrastowym mieszkiem, dwie kieszenie dolne naszywane z kontrastowymi mieszkami, kieszeń na lewej nogawce z kontrastowym mieszkiem i kieszeń miarowa, umożliwiają przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów w zasięgu ręki.

  ✔️Regulowany pas: Pas tyłu z wszytą gumą na całej szerokości obwodu oraz rozporek boczny zapinany na guziki z możliwością regulacji pozwalają na idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika.

  ✔️Wzmocnienia na kolanach: Wzmocnienia z tkaniny kordurowej na kolanach zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami i zwiększają trwałość ogrodniczek.

  ✔️Estetyczny design: Trzy dostępne wersje kolorystyczne pozwalają każdemu znaleźć ogrodniczki idealnie dopasowane do swojego stylu, łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem.

  ✔️Trwała konstrukcja: Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy oraz wzmocnienia na kolanach i tył ogrodniczek zwiększają ich trwałość, co sprawia, że są odporniejsze na zużycie w trudnych warunkach pracy.

  ✔️Wygodne noszenie: Szelki elastyczne z regulacją zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień, umożliwiając dostosowanie ogrodniczek do indywidualnych preferencji użytkownika.

  SARA
  803

  Opis

  SWW Norma
  EN ISO 13688:2013
  SWW Płeć
  Mężczyzna
  SWW Tabela rozmiarów
  Spodnie SARA
  SWW Gramatura
  245g
  SWW Materiał
  65% Poliester / 35% Bawełna

  Specyficzne kody

  EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

  Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

  Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
  chart size

  16 innych produktów w tej samej kategorii: