• Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE KING CAMOUFLAGE

SARA
99,90 zł

81,22 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Kolekcja King to wyjątkowa linia odzieży roboczej, a spodnie do pasa King wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale również funkcjonalnością, która sprawia, że są idealne do intensywnej pracy. Nowe trzy wersje kolorystyczne w kamuflażu pozwalają dostosować odzież roboczą do indywidualnego stylu. Spodnie do pasa King z kolekcji King to nie tylko praktyczne narzędzie pracy, ale również wyraz stylu i dbałości o komfort użytkownika. W połączeniu z różnymi wersjami kolorystycznymi kamuflażu stanowią niezawodne i modne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie jakość i funkcjonalność.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: KING

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20549

✔️Kieszeń kryta patką: Praktyczna kieszeń umieszczona na przodzie spodni, kryta patką i zapinana na rzepy, gwarantuje bezpieczne przechowywanie narzędzi czy drobiazgów.

✔️Kieszeń na telefon: Specjalna kieszeń na telefon z kontrastowym mieszkiem, zapewniająca łatwy dostęp do urządzenia, nawet w trakcie intensywnej pracy.

✔️ Pas tyłu z gumą: Pas tyłu z wszytą gumą na całej szerokości obwodu, dostosowujący się do sylwetki i zapewniający wygodę noszenia przez cały dzień.

✔️Rozporek boczny: Rozporek boczny zapinany na guziki z możliwością regulacji, co umożliwia dostosowanie spodni do indywidualnych preferencji użytkownika.

✔️Kieszenie dolne: Dwie kieszenie dolne naszywane z kontrastowymi mieszkami, dodające funkcjonalności i wyróżniające się stylistycznie.

✔️Kieszeń na lewej nogawce: Dodatkowa kieszeń na lewej nogawce z kontrastowym mieszkiem, kryta patką zapinaną na rzepy, zapewniająca dodatkową przestrzeń na narzędzia czy inne potrzebne przedmioty.

✔️Kieszeń miarowa: Standardowa kieszeń miarowa, ułatwiająca przechowywanie narzędzi pomiarowych w zasięgu ręki.

✔️Wzmocnienia na kolanach: Wzmocnienia na kolanach z tkaniny kordurowej, zapewniające ochronę i komfort pracy na kolanach.

✔️Kieszenie tylne: Dwie kieszenie tylne z kontrastowymi mieszkami, kryte patkami, dodające praktyczności i jednocześnie wyróżniające się stylistycznie.

✔️Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy: Solidne wykonanie z potrójnym szwem wewnętrznym i siedzeniowym, gwarantujące trwałość i odporność na intensywne użytkowanie.

✔️ Szelki elastyczne z regulacją: Elastyczne szelki z regulacją, umożliwiające dostosowanie do sylwetki i zapewniające wygodę noszenia przez cały dzień.

SARA
20549

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: