• Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE MONTERSKIE MONTER

SARA
169,90 zł

138,13 zł netto

Dostawa w ciągu 3-4 dni

Ogrodniczki Monter to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy cenią sobie zarówno komfort, jak i funkcjonalność w trakcie pracy. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i praktyczności, te ogrodniczki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Monter to nie tylko praktyczne narzędzie pracy, ale również modny i wygodny element odzieży roboczej, który sprawdzi się w różnych warunkach i branżach.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: MONTER

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20546

✔️Elastyczne szelki o regulowanej długości: Szelki dostosowujące się do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniające komfortowe noszenie przez cały dzień.

✔️Podwójna kieszeń zewnętrzna na karczku przodu: Praktyczna podwójna kieszeń na karczku przodu zwiększa funkcjonalność ogrodniczek, umożliwiając przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów.

✔️Wielofunkcyjne kieszenie kaburowe na narzędzia: Specjalnie zaprojektowane kieszenie kaburowe pozwalają na wygodne przenoszenie i dostęp do różnych narzędzi podczas pracy.

✔️Luźny swobodny krój: Luźny krój ogrodniczek Monter gwarantuje pełną swobodę ruchu, co jest kluczowe w dynamicznych warunkach pracy.

✔️Elastyczne kieszenie na kolanach w połączeniu z tkaniną kordurową, zapięcie na rzep od dołu: Kieszenie na kolanach z dodatkiem elastycznego materiału i tkaniny kordurowej zapewniają optymalną ochronę i komfort, z możliwością regulacji na rzep od dołu.

✔️Dwie kieszenie wsuwane: Funkcjonalne kieszenie wsuwane z przodu ułatwiają przechowywanie i dostęp do narzędzi czy drobnych przedmiotów.

✔️Kieszeń na calówkę: Praktyczna kieszeń na calówkę zwiększa funkcjonalność ogrodniczek, ułatwiając przechowywanie i dostęp do narzędzi pomiarowych.

✔️Kieszeń udowa z patką i kieszenią na telefon komórkowy po lewej stronie: Kieszeń udowa z dodatkową patką i przegródką na telefon komórkowy, co pozwala na organizację i bezpieczne przechowywanie różnych przedmiotów.

✔️Dwie kieszenie tylne, po prawej stronie z patką: Funkcjonalne kieszenie tylne, zamykane na patki, oferują dodatkową przestrzeń na przechowywanie narzędzi lub innych potrzebnych przedmiotów.

✔️Duża swoboda ruchu i optymalny komfort użytkowania dzięki wstawkom ze stretchu: Elastyczne wstawki ze stretchu zapewniają dodatkową elastyczność i komfort użytkowania, co jest istotne w trakcie aktywnej pracy.

✔️ Wszystkie kieszenie z patką zapinaną na rzepy: Rzepy zapewniają bezpieczne zamykanie kieszeni, utrzymując zawartość w bezpiecznym miejscu podczas intensywnej pracy.

✔️Dodatkowa widoczność dla otoczenia dzięki zastosowaniu pasków refleksyjnych: Paski refleksyjne zwiększają widoczność użytkownika, co jest szczególnie ważne w warunkach niskiego oświetlenia, zapewniając dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

SARA
20546

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
280g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: