• Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE KORSARZ

SARA
109,90 zł

89,35 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ogrodniczki Korsarz to doskonałe połączenie wygody, praktyczności i stylu. Projektowane z myślą o komforcie użytkowania, kolekcja ta skupia się na funkcjonalności, a jednocześnie oferuje modny design. Korsarz to nowoczesna kolekcja, która nie tylko spełnia funkcje odzieży roboczej, ale także wyróżnia się estetycznym designem, co sprawia, że stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie zarówno komfort, jak i styl w czasie pracy.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
300g
SWW Materiał
100% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: KORSARZ

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20545

✔️Kieszeń częściowo kryta patką z przeszyciem na długopis: Praktyczna kieszeń z patką, dodatkowo wyposażona w przeszycie na długopis, umożliwia łatwy dostęp do narzędzi i przyborów pracy.

✔️Rozporek zapinany na guziki: Klasyczny rozporek zamykany na guziki zapewnia łatwość obsługi oraz solidne zamknięcie spodni.

✔️Pas tyłu z wewnętrzną gumą do regulacji obwodu: Elastyczny pas z regulacją obwodu tyłu gwarantuje indywidualne dopasowanie ogrodniczek do sylwetki użytkownika, co zwiększa komfort noszenia.

✔️Dwie kieszenie dolne: Funkcjonalne kieszenie wsuwane z przodu oferują wygodne miejsce do przechowywania narzędzi lub drobnych przedmiotów.

✔️Kieszeń miarowa: Praktyczna kieszeń miarowa ułatwia przechowywanie narzędzi pomiarowych, zapewniając łatwy dostęp w trakcie pracy.

✔️Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy: Solidne wykończenie potrójnym szwem zwiększa trwałość ogrodniczek, co sprawia, że są one gotowe sprostać wymaganiom intensywnej pracy.

✔️ Szelki elastyczne z regulacją: Elastyczne szelki z możliwością regulacji długości pozwalają na indywidualne dopasowanie ogrodniczek do potrzeb użytkownika.

SARA
20545

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
300g
SWW Materiał
100% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: