• Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE CRAFTER

SARA
149,90 zł

121,87 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ogrodniczki Crafter to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnej odzieży roboczej o trwałej konstrukcji. Crafter to nie tylko praktyczne narzędzie pracy, ale także modne i funkcjonalne ubranie, które łączy styl z wygodą i niezawodnością.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: CRAFTER

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20542

✔️Elastyczne szelki o regulowanej długości: Szelki dostosowują się do indywidualnych preferencji użytkownika, zapewniając komfort i stabilność.

✔️Pojemna kieszeń z patką: Praktyczna kieszeń zamykana na patkę to idealne miejsce do przechowywania narzędzi lub innych drobnych przedmiotów.

✔️Trwała tkanina: Wykonane z wytrzymałej tkaniny, ogrodniczki Crafter są odporne na intensywne użytkowanie, co sprawia, że są idealne do pracy w różnych warunkach.

✔️Nowoczesny i funkcjonalny krój: Krój ogrodniczek został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym stylu i praktyczności, łącząc ergonomiczny kształt z estetyką.

✔️Dwie kieszenie wsuwane: Funkcjonalne kieszenie wsuwane umożliwiają przechowywanie drobnych przedmiotów, zapewniając łatwy dostęp.

✔️Kieszeń udowa na lewej nogawce z dodatkową kieszenią bezpieczną: Specjalnie zaprojektowana kieszeń udowa z dodatkową kieszenią na lewej nogawce zamykaną na zamek, zapewnia bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów.

✔️Kieszenie na kolanach z zapięciem od góry: Praktyczne kieszenie na kolana z zapięciem od góry umożliwiają łatwe umieszczenie i dostosowanie nakolanników, zapewniając dodatkową ochronę.

✔️Dwie kieszenie tylne z patkami: Kieszenie tylne zamykane na patki dodają ogrodniczkom stylu i oferują dodatkową przestrzeń na przechowywanie.

✔️Kieszeń miarowa: Funkcjonalna kieszeń miarowa ułatwia przechowywanie narzędzi pomiarowych.

✔️Duża swoboda ruchu dzięki zastosowaniu wstawek ze strechu: Elastyczne wstawki z strechu zapewniają pełną swobodę ruchu, co jest istotne podczas aktywnej pracy.

✔️Dodatkowa widoczność dla otoczenia dzięki zastosowaniu pasków refleksyjnych: Paski refleksyjne poprawiają widoczność użytkownika, co jest istotne zwłaszcza przy pracy w warunkach niskiego oświetlenia.

SARA
20542

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: