• Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE ELASTYCZNE STRETCH ACTIFLEX

SARA
169,90 zł

138,13 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Spodnie ogrodniczki ACTIFLEX to doskonałe połączenie stylu, wygody i funkcjonalności, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
270g
SWW Materiał
65% Poliester / 32% Bawełna / 3% Elastan
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: ACTIFLEX

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
20541

Spodnie ogrodniczki elastyczne ACTIFLEX to innowacyjny produkt stworzony z myślą o efektywnej pracy i komforcie użytkowania. Oto kluczowe cechy, które sprawiają, że te spodnie są wyjątkowe:

✔️Elastyczne szelki o regulowanej długości: Szelki dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając komfort i stabilność.

✔️Podwójna kieszeń na karczku przodu: Praktyczna podwójna kieszeń umieszczona z przodu ogrodniczek jest idealna do przechowywania narzędzi i drobnych przedmiotów.

✔️Materiał z dodatkiem stretchu: Elastyczny materiał z dodatkiem stretchu gwarantuje niezrównaną swobodę ruchu, co jest kluczowe podczas intensywnej pracy.

✔️Dwie kieszenie wsuwane głęboko wycięte: Funkcjonalne kieszenie wsuwane zapewniają dogodne miejsce na przechowywanie narzędzi czy innych niezbędnych przedmiotów.

✔️Funkcjonalna kieszeń na calówkę: Specjalna kieszeń na calówkę ułatwia przechowywanie i szybki dostęp do tego narzędzia.

✔️Wielofunkcyjna kieszeń udowa: Kieszeń umieszczona na udzie, spełniająca różnorodne funkcje, zwiększa praktyczność spodni.

✔️Dodatkowa kieszeń na telefon komórkowy: Specjalnie zaprojektowana kieszeń na telefon komórkowy umożliwia bezpieczne przechowywanie urządzenia podczas pracy.

✔️ Dwie kieszenie tylne z patkami: Kieszenie tylne zamykane na patki dodają spodniom stylu i są dodatkowym miejscem na przechowywanie drobiazgów.

✔️Wszystkie kieszenie zapinane na rzepy: Zapinane na rzepy kieszenie gwarantują bezpieczne przechowywanie zawartości i minimalizują ryzyko zgubienia narzędzi.

✔️Kieszenie na kolanach z zapięciem na rzep od dołu: Praktyczne kieszenie na kolana z zapięciem na rzep od dołu umożliwiają łatwe umieszczenie i dostosowanie nakolanników, poprawiając komfort pracy.

✔️Funkcjonalny krój: Wyjątkowy krój spodni ogrodniczek ACTIFLEX łączy modny design z ergonomicznym dopasowaniem, co sprawia, że są one idealne zarówno do pracy, jak i na co dzień.

SARA
20541

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Elementy odblaskowe
Tak
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie / Bluzy SAKO
SWW Gramatura
270g
SWW Materiał
65% Poliester / 32% Bawełna / 3% Elastan

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: