Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności oraz o sposobach wykorzystywania przez stronę internetową plików cookies (tzw. ciasteczek).

  • Nowy

OGRODNICZKI ROBOCZE KING

SARA
99,90 zł

81,22 zł netto

Dostawa w ciągu 1-3 dni

Ogrodniczki z kolekcji King są nie tylko stylowe, ale także praktyczne i trwałe, spełniając oczekiwania osób poszukujących wysokiej jakości odzieży roboczej.

SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna
standards

Sprawdź kolekcję z tym produktem: KING

Rozmiar :
Kolor :
Ilość :
803

Ogrodniczki z kolekcji King wyróżniają się szeregiem zalet, które sprawiają, że są doskonałym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnej i funkcjonalnej odzieży roboczej. Oto wypunktowane zalety tych ogrodniczek:

✔️Funkcjonalne kieszenie: Bogata ilość kieszeni, w tym kieszeń kryta patką zapinaną na rzepy, kieszeń na telefon z kontrastowym mieszkiem, dwie kieszenie dolne naszywane z kontrastowymi mieszkami, kieszeń na lewej nogawce z kontrastowym mieszkiem i kieszeń miarowa, umożliwiają przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów w zasięgu ręki.

✔️Regulowany pas: Pas tyłu z wszytą gumą na całej szerokości obwodu oraz rozporek boczny zapinany na guziki z możliwością regulacji pozwalają na idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika.

✔️Wzmocnienia na kolanach: Wzmocnienia z tkaniny kordurowej na kolanach zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami i zwiększają trwałość ogrodniczek.

✔️Estetyczny design: Trzy dostępne wersje kolorystyczne pozwalają każdemu znaleźć ogrodniczki idealnie dopasowane do swojego stylu, łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem.

✔️Trwała konstrukcja: Potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy oraz wzmocnienia na kolanach i tył ogrodniczek zwiększają ich trwałość, co sprawia, że są odporniejsze na zużycie w trudnych warunkach pracy.

✔️Wygodne noszenie: Szelki elastyczne z regulacją zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień, umożliwiając dostosowanie ogrodniczek do indywidualnych preferencji użytkownika.

SARA
803

Opis

SWW Norma
EN ISO 13688:2013
SWW Płeć
Mężczyzna
SWW Tabela rozmiarów
Spodnie SARA
SWW Gramatura
245g
SWW Materiał
65% Poliester / 35% Bawełna

Specyficzne kody

EN ISO 13688 to europejska norma określająca ogólne zasady projektowania i budowy środków ochrony indywidualnej (PPE). Norma dotyczy wszystkich rodzajów ŚOI, w tym odzieży ochronnej, systemów opartych na hełmach, rękawic, obuwia i innych elementów służących do ochrony ciała, stóp lub głowy użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Norma obejmuje wymagania dotyczące projektowania, budowy, działania i testowania ŚOI, a także informacje, które należy przekazać użytkownikom na temat ŚOI. Zawiera również wymagania dotyczące oznaczania i etykietowania środków ochrony indywidualnej, aby użytkownicy mogli łatwo zidentyfikować rodzaj i poziom ochrony zapewnianej przez sprzęt.

Celem EN ISO 13688 jest zapewnienie, że ŚOI są skuteczne i bezpieczne w użyciu oraz że są odpowiednie do zamierzonego celu. Ważny jest właściwy dobór i stosowanie środków ochrony indywidualnej, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
chart size

16 innych produktów w tej samej kategorii: